Джастін Бібер захищає від раку

29 июня 2015
2592 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9403.jpg

Як стверджують американські дослідники, музичний кумир молоді Джастін Бібер допомагає знизити рівень захворюваності на меланому — рак шкіри. Дієвий профілактичний ефект може надавати одна з стрижок знаменитого американського підлітка. Виконавець, у якого є багатомільйонна армія молодих фанатів по всьому світу, носив у підлітковому віці велику гривку на лобі.

Дослідження показали, що молоді люди з такими зачісками, як правило, мають більш бліду шкіру і менше веснянок на лобі. Оглядові звіти, складені експертами дерматології, припускають, що стрижка 20-річного канадця могла надихнути підлітків усього світу на те, щоб прикрити лоб від сонячного світла.

Доповідь було підготовлено Бернардом Коеном, професором дерматології та педіатрії, керівником кафедри дерматології в університеті Джонса Хопкінса в Балтіморі, США.

«Говорити про важливість захисту від сонця складно навіть з дорослими, що вже казати про підлітків. Вони часто думають про рак як про те, що їм абсолютно не загрожує. В юності ніхто не вірить, що у нього може бути знайдений рак», — заявив Коен журналістам.

При цьому він зазначає, що досить часто зустрічав 12-річних підлітків, у яких на лобі проявлялися пігментні плями після однієї поганої засмаги.

Похожие статьи:

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети