Джордж Клуні помирає від смертельної хвороби

1 июля 2015
2664 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9442.jpg

Знаменитий актор Голлівуду Джордж Клуні повільно вмирає через небезпечну екзотичну хворобу. На думку зірки, жити йому залишилося дуже мало часу.

Джордж вважає, що непридатний для сімейного життя та народження дітей саме у результаті того, що він страждає від різних небезпечних захворювань, які повільно його вбивають, а зовсім не через те, що він є «сформованим холостяком».

Так, актор страждає від сильних і регулярних нападів малярії. Хворобу Клуні підхопив, коли брав участь у гуманітарній місії в Африці: на початку січня 2011 року у складі делегації ООН 51-річний актор побував у Судані, щоб підтримати історичний референдум про незалежність країни.

Вперше Клуні розповів про своє захворювання на початку січня цього року в рамках програми британського журналіста Пірса Моргана. Ведучий зазначив після ефіру, що актор «приймає всі призначені лікарями медикаменти, але поки що почуває себе погано».

Наголошується, що раніше в 2006 році під час чергової благодійної поїздки в Дарфур Клуні також поставили діагноз «малярія», однак пізніше у нього діагностували зараження крові.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети