Енергетичні вампіри: хто такі і як їм протидіяти

15 февраля 2014
40514 просмотров Голосов: 1 Автор:Євген Торін
article3775.jpg

Чи траплялося таке, що після проведеного час або розмови з якоюсь людиною, ви відчували різке погіршення стану, відчували безсилля, головний біль, жар в тілі, втому і багато інших нездужань?

Не варто все звалювати на роботу або погану погоду за вікном. Зверніть увагу на людей, що знаходяться поруч. Можливо, серед вас є енергетичний вампір, для якого ви стали донором.

Люди-енергетичні вампіри — це ті, які, підживлюючись енергією інших, відновлюють свою життєву (а саме енергетичну) силу.

І таких вампірів у сучасному світі достатньо. Тому питання захисту від них вельми актуальне і хвилююче.

Багато хто вважає, що якщо вони стають жертвою таких поглиначів, то вони слабкі, невдалі натури. Адже вся суть полягає в тому факті, що якщо у вас забирають енергію — значить вона, без сумнівів, є.

Не варто засмучуватися, якщо ви вже потрапили в пастку такого роду нещастя. Просто наступного разу вам потрібно знати, як захистити себе.

Енергетичний вампір. Як розпізнати?

Зрозуміло, що такі люди таблички-вказівники на собі не носять, і дізнатися — він це чи не він, можна тільки крізь гіркий досвід спілкування. Адже після контакту з людиною-енерговампіром відразу виникає втрата бадьорості. Ви відчуваєте себе спустошеним і розбитим.

Хто завгодно — член сім'ї, сусід, начальник, подруга, незнайомець в черзі, віртуальний співрозмовник — може виявитися енергетичним вампіром. Найчастіше такі особистості не підозрюють про свої «здібності», у них це є неусвідомленим рефлексом. Існують сильні і слабкі вампіри. Перші витягають з вас енергію шляхом «розводу» на негативні емоції, а другі — продукують навколо себе негатив, який поглинає тих, хто не зумів протистояти.

Як діє енерговампір?

  1.Фізичний контакт. Рукостискання, легкий дотик руки, плеча, ноги або обійми, інші тілесні дотики.

  2.Візуальний контакт (це може бути додатком до попереднього).

  3.Залучення вашої уваги з метою викликати агресію:

  — спроби затримати вас в момент, коли ви поспішаєте;

  — звичайна грубість у вашу сторону і образи;

  — безглуздий спір;

  — заздрість;

  — закиди;

  — порівняння себе з вами;

  — жалість і співчуття;

  — примус робити щось, неприйнятне для вас;


Типи соціальних паразитів — вампірів:

ВАМПІР ВЛАДНИЙ:

Така людина здатна керувати вашою енергією і змушує виконувати людину те, що заганяє її в зовсім некомфортні ситуації. В результаті він насолоджується своїм всевладдям, хоча не завжди може бути начальником, а бути простим колегою.

ВАМПІР НЕЩАСНИЙ:

Особлива риса такого типу — постійне жаління. Ваш витрачений час, співчуття і співчуття — ось та енергія, якою вони підживлюються.

ВАМПІР-КАЗАНОВА:

Цей тип характеризує здатність зачаровувати всіх навколо. Вони насичуються енергією любові, захоплення, радості інших людей, які з легкістю віддають її через симпатію. Більш небезпечний тілесний контакт (секс), тоді не тільки забирає з вас енергію, а й вбираючи в вас свою, він позбавляє емоційної складової життєвої енергії. Як результат — депресія і погіршення здоров'я.

ВАМПІР-СІМ'ЯНИН:

Найчастіше дії відбуваються в рамках сім'ї та майже щодня. Такі особистості твердо переконані, що вони можуть отримувати все, не віддаючи нічого. Турбота, любов, опіка — це належне інших членів сім'ї.

НАВ'ЯЗЛИВИЙ ВАМПІР:

Часто такі люди мають глибоку психологічну проблему. Їм не вистачає спілкування, вони знаходять вас і просто змушують контактувати з собою. Настирливо намагаються з вами розмовляти (часто ні про що), весь час намагаються до вас доторкнутися. Ваш протест на спілкування з ним, невдоволення — саме те, що очікує від вас такий вампір.

Виходячи з вище сказаного, слід врахувати, що зустріч такої людини або знайомство з ним цілком реально. Не піддавайтеся на паніку і не турбуйтеся. Адже є способи впливу, якими ви зможете захистити себе.


Як захиститися від енергетичного вампіра ?

  — Слухайте свій внутрішній голос. Найчастіше він не обманює. Думка друга, колеги, родича не завжди підкаже вам правду, адже енергії у всіх різні. Внутрішній протест, неприязнь — саме те, що має насторожити вас при спілкуванні з вампіром.

  — Йога, цигун — практики, розвиваючі душу, яка відповідає за силу своєї енергії і відіграє велику роль у впізнанні людей (перший пункт). Це не тільки захист, а й профілактика.

  — Намагайтеся не йти на провокації. Чим спокійніше ви, тим більше озброєні. Адже викликати вас на емоції (найчастіше негативні) — мета всіх енергетичних вампірів.

  — Не відвідуйте неприємних для вас місць, де може бути велике скупчення агресивних людей.

  — Попросту уникайте контакту з неприємною для вас людиною, якщо це можливо.

  — Відчули, що вже тягнуть енергію, по можливості схрещуйте руки і щільно притисніть стопи. Це допомагає закрити ваші енергетичні канали.

Ще один спосіб, якщо ви відчуваєте, що вампір вас обробляє:

— Візуалізація. Це може бути все що завгодно. Головне придумати те, що може захистити: стіна, відро на голові, бронежилет і тому подібне.

— Ви людина віруюча? Тоді негайно звертайтеся до вищих сил. Є амулет – прекрасно.

— Прощення — найбільш ефективний спосіб. Зрозумійте, у людини, що відчуває емоційне голодування, не знайшлося під рукою чогось іншого, наприклад, продуктів — енергетиків, а попалися саме ви, от він і заповнив її вами.

Пам'ятайте, гумор і поблажливість — це не тільки відмінний захист від енергетичних вампірів, це ті якості, з якими важкі життєві ситуації переживаються легше.

Припустимо, що вам таки «пощастило» поспілкуватися з енергетичним паразитом. В результаті у вас повний занепад життєвої енергії. Вирівняти внутрішній стан допоможе прийняття теплої ванни протягом 5-6 хвилин. Вода має властивості поглинати негатив, тим самим повертаючи вас до нормального психо-емоційного стану.

Що вже є у світі, то і є, всі ми різні і нікуди один від одного нам не дітися. Кожен день зустрічається люди на нашому життєвому шляху — це досвід зі знаком плюс або мінус.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам уберегти енергію від вампірів, жити щасливо і віддавати її тільки тим, кому хочете.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети