Естонію охопила чума!

23 июля 2015
3910 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9789.jpg

Збирачам ягід і грибів рекомендують після походу в ліс не спілкуватися з домашніми свинями.

Спалахи захворювання африканської чуми свиней — серйозний сигнал про небезпеку для свинарства. Поширення цього захворювання можна запобігти, лише запровадивши рішучі заходи. Про це повідомили в канцелярії парламенту Естонії з посиланням на голову комісії парламенту з сільського життя, колишнього міністра сільського господарства, члена Соціал-демократичної партії Іварі Падар.

На його думку, необхідно посилити нагляд за свинарством, щоб зупинити подальше поширення африканської чуми свиней. Він додав, що це означає як ліквідацію заражених тварин, так і ретельну дезінфекцію та очистку приміщень.

При цьому парламентарій закликав людей, які періодично збирають в лісі гриби та ягоди, уникати контакту з домашніми свинями після повернення додому. Так можна уникнути поширення захворювання, заявив Падар. Для знищення заражених свиней необхідно використовувати переносну піч, додав він. Крім контролю та нагляду за свинячими фермами необхідно перегородити доступ на ферми домашнім і диким тваринам.

В Естонії офіційно підтверджені перші випадки захворювання на африканську чуму серед домашніх тварин на трьох свинофермах в Вільяндімаа і Валгамаа (південна Естонія). Раніше зараження африканською чумою свиней фіксувалися серед диких кабанів країни восени 2014 року, коли епідемію вдалося локалізувати.

Похожие статьи:

Новости УкраиныНа Луганщині знайдена африканська чума свиней

Новости Сельского хозяйстваВероятность распространения чумы свиней очень высока в Украине

Новости УкраиныУ Луганській області від африканської чуми загинули п'ять свиней

ОбществоВ Україні знищать більше 100 тисяч свиней

ОбществоВ Україну прийшла африканська чума

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk