Газ для киян скоро стане «золотим»

31 октября 2015
2090 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10864.jpg

Через підвищення тарифів на енергоресурси вартість комунальних послуг зросте в рази. Багато киян могли економити на вартості газу, оплачуючи споживання за встановленими нормами.

З 1 січня 2016 року всім споживачам, які проживають в столиці, доведеться платити за реальні обсяги спожитого газу. Як повідомлялося раніше, «Київгаз» вирішив активно оснастити всі квартири в багатоповерхових будинках лічильниками палива. У разі відмови власників від встановлення приладу обліку, компанія буде припиняти газопостачання. Журналісти розбиралися, на скільки подорожчає газ для споживачів з використанням лічильників.

Газ для киян скоро стане «золотим». Примусова установка лічильників до 1 січня наступного року, виллється в подорожчання блакитного палива для населення в два — три рази. Найгірше тим, хто користується колонкою і газовою плитою одночасно, а це всі будинки-сталінки в столиці. У «Київгазі» вирішили переглянути свої відносини з абонентами. Тепер всі споживачі будуть зобов'язані встановити лічильники і платити за фактично використаний «вогник», а не по середній нормі на людину, як зараз.

Похожие статьи:

НедвижимостьЗ 1 липня в Росії приблизно на 10% підвищать тарифи на послуги ЖКГ

ЭкономикаЦіна на бензин стрімко почне падати

ОбществоЯк виїхати з Луганську?

ЭкономикаДорога Україна: скільки витратила влада за тиждень

Новости ЭкономикиУгода з Іраном опустить ціну нафти до $45 за барель - ЗМІ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети