Геї мають дивну манеру вимови звуків

10 ноября 2015
1784 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10990.jpg

Вчені змогли визначити природу сформованого стереотипу про особливу свистячу вимову англомовних геїв. У цьому фахівцям допомогли діти з гендерною дисфорією.

Дослідників зацікавила заміна деякими англомовними геями стандартних звуків на свистячі.

Так, звук [т] може вимовлятися представниками секс-меншин як [ц], [d] як [дг] і так далі.

У дослідженні брали участь 34 хлопчики у віці від 5 до 13 років з розладом гендерної ідентичності і ще стільки ж з певним гендерним статусом.

Проаналізувавши, як і наскільки швидко змінюються фонетичні особливості, вчені прийшли до висновку, що діти з гендерною дисфорією дещо частіше інших переходять на свистячі і шиплячі звуки. Приміром, замінюють [с] на близькі до [й] звуки.

За словами авторів дослідження, хлопчики з гендерною дисфорією ідентифікують себе в зрілому віці як геї, які визначаються зі своїм гендерним статусом тільки з плином часу. При цьому більшість дорослих англомовних геїв, як правило, вже позбавлені від свистячої вимови.

Разом з тим вчені підкреслюють, що їх дослідження носить попередній характер, а гендерні фонетичні відмінності головним чином зумовлені біологічними особливостями, у тому числі будовою мовного апарату, а також національною культурою і соціальними чинниками.

Похожие статьи:

ОбществоВ Ірландії легалізували гей-шлюби

Здоровье и медицинаЯк визначити гея?

Новости УкраиныВ Україні налічується до 1 мільйона гомосексуалістів

Новости в миреЛео Варадкар міністр охорони здоров'я Ірландії - гей

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети