Глобальне потепління вже настало

1 июня 2015
2415 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8925.jpg

Проблема глобального потепління актуальна як ніколи, але більшість інформації, яка за неї надходить, далека від реальності. Так вважає американський документаліст і радіоведучий Джон Зіглер, що присвятив цьому питанню свій матеріал.

Він відзначає, що в рамках свого проекту John&Leah Talk Show спілкувався з конгресменом і представником Демократичної партії США Джоном Ярмутом. За словами Зіглера, політик неохоче відповідав на питання про безпеку екології та зміни клімату, а також не визнавав, що в цій галузі в країні є проблеми, які, при невирішенні в окремих сегментах, можуть увійти в глобальну загрозу.

Зіглер аналізує також виступ Барака Обами перед випускниками Академії берегової охорони США, в якому він заявив, що зміна клімату є однією з загроз національної безпеки.

«Якщо ви пливете на кораблі і бачите темні хмари, ви ж не просто сидите і нічого не робите. Ви приймаєте заходи, щоб захистити свій корабель і зберегти екіпаж у безпеці. Все інше — це халатність. Так само і зі зміною клімату. Якщо ви не боретеся з ним, значить, порушуєте службовий обов'язок...», — наводить Зіглер заяву Обами у своєму матеріалі.

Правда, він вважає ці слова «абсурдом». Тому що замість того, щоб самому, як главі держави, вживати заходів щодо поліпшення екології в країні, він свідомо перекладає відповідальність на «наших майбутніх військових», пише Зіглер.

Оглядач вважає, що попередники Обами не дозволили б собі такої халатності і непотрібних тверджень з цього питання. Він вважає, що тему зміни клімату нинішня команда Білого дому використовує для того, щоб виправдати свої інтереси в планах національної безпеки або для відведення уваги від інших державних проблем, зокрема, геополітичних, але при цьому належної уваги цьому питанню не приділяє.

Він вважає, що провідні американські ЗМІ щодо висвітлення цієї проблеми діють так само, як і їх урядове керівництво. За словами Зіглера, він звернувся до автора матеріалу за достовірними даними про те, як саме постраждав штат і які галузі промисловості та екології виявилися особливо ураженим, але не отримав жодної відповіді.

Джон Зіглер вважає, що інформація, що приводиться американськими політиками і ЗМІ про глобальне потепління, не має справжньої екологічної цінності і лише створює непотрібний антураж навколо цієї проблеми, але не веде до її вирішення.

Похожие статьи:

ОбществоУ ряді країн після перемоги Кончіти Вурст закликали бойкотувати "Євробачення"

Политические статьиЗахід незадоволений Україною

ОбществоВ США стався скандал

ОбществоРозстріляний ЗМІ Іван Охлобистін живий

Новости УкраиныГенпрокуратура завела по Криму вже 46 кримінальних справ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети