Гомер Сімпсон може викликати у вас ожиріння

15 июля 2015
3376 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9651.jpg

Американські вчені з Університету Колорадо в ході нового дослідження встановили, що деякі знамениті персонажі з сучасних мультфільмів підвищують ризик розвитку дитячого ожиріння і схильність до надмірної ваги у підлітковому віці.

За даними дослідників, після перегляду анімаційних фільмів за участю таких персонажів, як Шрек, Гомер Сімпсон і Поркі Піг, які славляться своїми апетитними формами, діти схильні до вживання висококалорійних продуктів – печива і солодощів, повідомляє Daily Mail.

Автор експерименту, в якому взяли участь 300 дітей і підлітків у віці 9, 12 і 13 років, повідомила, що перегляд цих мультфільмів негативно впливав на вибір страв дітьми.

«Це перше в своєму роді дослідження, яке вивчає стереотипне мислення дітей та їх реакцію на персонажів мультфільмів. До нашої несподіванки, нам вдалося з'ясувати, що перегляд цих мультфільмів спонукає дітей вибирати нездорову їжу. Крім того, діти, які подивилися анімаційний фільм з повними персонажами, їли в два рази більше зайвої нездорової їжі, ніж ті, хто подивився мультфільм з героями з нормальною статурою або хто не дивився їх взагалі», — говорить професор Маргарет Кемпбелл.

Крім того, вона акцентувала увагу на тому, що маркетологи повинні з обережністю вибирати того чи іншого героя мультфільму для реклами харчових продуктів. На думку Кемпбелл, зображення на харчових продуктах схильних до зайвої ваги персонажів, таких як Шрек, можуть впливати на вибір нездорової їжі дітьми у школах та супермаркетах.

Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі Journal of Consumer Psychology.

Похожие статьи:

Продукты питанияАмериканці починають боротись із ожирінням

Общество140-кілограмова дівчина стала "Міс Америкою"

Здоровье и медицинаФаст-фуд може призвести до запалення мозку

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

Здоровье и медицинаПроблема ожиріння в США зараз актуальна, як ніколи

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети