Громадянин Китаю "купив" співробітницю держдепартаменту США

22 апреля 2015
2319 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8365.jpg

Американські спецслужби проводять перевірку за фактом підкупу співробітниці однієї з найважливіших структур США — державного департаменту. Перекладачка Гао Сяомін звинувачується в розповсюдженні даних про жителів і працівників держслужб та розвідки.

Сяомін «здав» під присягою співробітник ФБР Тімоті Паппа. У письмовому доносі він повідомляє, що дівчина «отримала кілька тисяч доларів» за останні кілька років, протягом яких вона неодноразово зустрічалася в неформальній обстановці з якимсь китайцем на ім'я Чжао, і під час цих побачень, запевняє Паппа, вона передавала ні комусь іншому, а китайському агенту, інформацію про стан справ у Держдепі США.

На допиті перекладачка, довгий час складалася і в інтимних відносинах з представником держдепу, який брав участь в закордонних відрядженнях американських дипмісій і проектуванні посольств США в різних країнах, зізналася, що дійсно повідомляла китайцеві відомості про поїздки свого коханця. Однак після перевірки її свідчень прокуратура Вашингтона відмовилася порушувати кримінальну справу, так як ці відомості не загрожували національній безпеці.

Також недавно згадувалося що проблема «шпигунства» в даний час стає параноєю для Європи. Європейські країни та уряду вважають, що на їх територіях нібито повно агентів із Азії. Для того, щоб «убезпечити» себе від даних агентів, вони розробляють спеціальні методи і навіть пам'ятки!

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

IT-ТехнологииЗа нами слідкують ведмедики

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети