Гроші не пахнуть: звинувачується Спортленд

11 марта 2015
5860 просмотров Голосов: 0 Автор:Кирилл Соломин
article7725.jpg

Столиця України здавна славилася своїми купальнями. Маю на увазі не тільки Дніпро, в якому любили пірнати все, починаючи з легендарного Кия з родичами.

Багато в Києві було і штучних купалень. Нині кажучи, басейнів. Були вони в основному, закритого типу. Але були й відкриті. Плаваєш собі, а над тобою пташки, хмари. Були навіть цілорічні, наприклад, біля стадіону «Динамо».

Загалом, кияни розбалувані водою і водоймами, їх різноманітністю, ціновим та сервісним.

Але очевидно, хлопці, які затіяли організувати в Києві мережу фітнес-клубів Спортленд, абсолютно не були в курсі водних пристрастей киян.

Воно й зрозуміло. Якщо ти в Москві організовуєш басейни для остарбайтерів з країн Середньої Азії — це одне. Приїжджі працьовиті таджики або узбеки у себе не дуже розпещені чистими водоймами, тому їм можна «втюхати» хоч будь водне розвага, аби вода була рідка.

З киянами ця тема не проходить.

Взагалі, спочатку в Києві Спортленд пропонував тільки «сухий» фітнес. Але після того, як в результаті рейдерського захоплення Спортленд отримав клуб на вул. Кудряшова (зауважте, з готовим басейном), московські варяги вирішили зайнятися і «мокрими» справами.

Спочатку клуб на Кудряшова був відкритий для всіх власників Спортлендовскіх карток. Народ ринув бурхливим потоком.

Але закони фізики і фізіології не скасував. Дуже скоро відвідувачі басейну стали скаржитися на… як би це покультурнее сказати… запах сечі. Система фільтрації банально не справлялась. Я вже не кажу, що плавати доводилося щільними шеренгами, так як басейн хоч і водний, але не гумовий же!

Вихід власниками СпортЛенд був знайдений швидко. На дорогі препарати грошей вирішили не витрачати, звернулися до перевіреного десятиліттями засобу — хлору.

Але знову почали скаржитися відвідувачі. Хлору було так багато, що у багатьох почалася банальна алергія, очі сльозилися, чхання-кашель стали основним звуковим фоном.

Але спортлендовскім босам було теж начхати, в сенсі на відвідувачів. Бо чим менше їх буде ходити в басейн, тим дешевше обійдеться хлорування.

Логіка проста.

Але біда одна адже не ходить. Додатково до плoвців, що чхали і чесались додалися серйозні дядьки з пожежної. Устаткування клубу становило загрозу для відвідувачів. Київ ризикував отримати свій аналог пермської трагедії в клубі «Хромая лошадь», де загинуло 156 осіб. Але…

Почалося змагання жадібності та Закону. У результаті, незважаючи на рішення суду (!) Про закриття клубу Спортленд на Кудряшова, він продовжує працювати, піддаючи загрозам життя киян. Якщо не від кишкової палички, то від вогню пожежі…

Далі буде…

Похожие статьи:

ОбществоПовідомлення прес-служби СФК «СпортЛенд»

ОбществоРоссийская сеть Спортлэнд сворачивает бизнес в Украине или Бегство с Сильвер Бриза

ОбществоОфициальное заявление от СФК «СпортЛэнд»

ОбществоФальшивая панацея «Фишман групп» для обманутых клиентов сети Спортлэнд

Новости ОбществаСпортивный клуб EnerGYM (СпортЛенд) становится реальностью (ФОТО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk