Хто стане новою королевою?

13 октября 2015
1791 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10603.jpg

Королева Великобританії Єлизавета II за чутками незабаром відмовиться від престолу. Хто ж у такому разі стане наступною королевою — чарівна Кейт Міддлтон або досвідчена Камілла Паркер Боулз?

89-річна королева Єлизавета II цього року відзначила 63-річний ювілей правління, і виявилася найстарішою королевою в історії Великобританії. Проте нещодавно поповзли чутки про те, що монарша особа має намір скласти свої високі повноваження і відректися від престолу. Відповідно до загальноприйнятих правил, наступним королем повинен стати її 67-річний син принц Чарльз, але за повідомленнями інсайдера, престол успадковує зовсім не він, а онук королеви — принц Вільям!

І якщо принц Чарльз і його син, принц Вільям, досить-таки спокійно ставляться до такого стану речей, то їхні дружини — Камілла Паркер Боулз-і Кейт Міддлтон, розгорнули справжню боротьбу за найвищий титул.

Американські таблоїди повідомляють, що Кейт посилено спілкується з бабусею чоловіка і всіляко намагається розташувати її до себе. Камілла ж, навпаки веде закулісну боротьбу за трон, намагаючись домогтися свого через покровителів — дуже багатих і впливових людей, наближених до Єлизавети II.

Анонімне джерело повідомляє, що Камілла Паркер-Боулз тисне на свого чоловіка з вимогою проявити характер і серйозно поговорити з матір'ю.

Для сім'ї Кейт Міддлтон сходження на престол Чарльза і його дружини буде катастрофою, адже остання навіть не приховує свою неприязнь до сімейства Міддлтон. Обидві претендентки на титул королеви давно ворогують і в цій ситуації всіляко намагаються заручитися підтримкою монарших родичів.

Похожие статьи:

ОбществоКоролева Іспанії висунена на Нобелівську премію миру

ОбществоПерсонал Віндзорського замку Єлизавети II оголосив страйк вперше за 900 років

Новости в миреКоролева Єлизавета II опинилася на межі банкрутства

Новости ОбществаЄлизавета II залишає престол

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети