Хто стане новою королевою?

13 октября 2015
1917 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10603.jpg

Королева Великобританії Єлизавета II за чутками незабаром відмовиться від престолу. Хто ж у такому разі стане наступною королевою — чарівна Кейт Міддлтон або досвідчена Камілла Паркер Боулз?

89-річна королева Єлизавета II цього року відзначила 63-річний ювілей правління, і виявилася найстарішою королевою в історії Великобританії. Проте нещодавно поповзли чутки про те, що монарша особа має намір скласти свої високі повноваження і відректися від престолу. Відповідно до загальноприйнятих правил, наступним королем повинен стати її 67-річний син принц Чарльз, але за повідомленнями інсайдера, престол успадковує зовсім не він, а онук королеви — принц Вільям!

І якщо принц Чарльз і його син, принц Вільям, досить-таки спокійно ставляться до такого стану речей, то їхні дружини — Камілла Паркер Боулз-і Кейт Міддлтон, розгорнули справжню боротьбу за найвищий титул.

Американські таблоїди повідомляють, що Кейт посилено спілкується з бабусею чоловіка і всіляко намагається розташувати її до себе. Камілла ж, навпаки веде закулісну боротьбу за трон, намагаючись домогтися свого через покровителів — дуже багатих і впливових людей, наближених до Єлизавети II.

Анонімне джерело повідомляє, що Камілла Паркер-Боулз тисне на свого чоловіка з вимогою проявити характер і серйозно поговорити з матір'ю.

Для сім'ї Кейт Міддлтон сходження на престол Чарльза і його дружини буде катастрофою, адже остання навіть не приховує свою неприязнь до сімейства Міддлтон. Обидві претендентки на титул королеви давно ворогують і в цій ситуації всіляко намагаються заручитися підтримкою монарших родичів.

Похожие статьи:

Новости в миреКоролева Єлизавета II опинилася на межі банкрутства

ОбществоКоролева Іспанії висунена на Нобелівську премію миру

ОбществоПерсонал Віндзорського замку Єлизавети II оголосив страйк вперше за 900 років

Новости ОбществаЄлизавета II залишає престол

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети