Йозеф Блаттер повернеться до свого крісла?

15 июня 2015
2760 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9155.jpg

Екс-глава ФІФА Йозеф Блаттер можливо, повернеться на свою посаду на прохання футбольних асоціацій Африки та Азії.

Про це пише швейцарське видання Schweiz am Sonntag з посиланням на власне джерело в ФІФА. Зазначається, що звернення азіатських і африканських членів федерації справили враження на 79-річного Блаттера, який раніше відмовився від посади президента ФІФА.

Крім того, пише газета, не виключено, що на Блаттера може вплинути відставка його опонента в організації, директора зі зв'язків з громадськістю ФІФА Вальтера де Грегоріо, який закликав Блаттера піти зі свого поста і лобіював реформи в міжнародної футбольної федерації.

Нагадаємо, 3 червня президент ФІФА Йозеф Блаттер, що обирався на цю посаду п'ять разів поспіль, заявив про свою відставку, незважаючи на те, що він був переобраний кількома днями раніше.

Як він згодом пояснив своє рішення, відставка була продиктована прагненням знизити тиск на ФІФА, і була покликана допомогти подолати труднощі.

27 травня в Швейцарії було заарештовано кілька високопоставлених чиновників ФІФА у відповідності з запитом влади США, які звинувачують затриманих в корупційних махінаціях.

В даний час Інтерпол спільно зі швейцарською поліцією проводять розслідування, метою якого є довести, що Росія і Катар отримали дозвіл на проведення чемпіонатів світу з футболу 2018 і 2022 році відповідно за допомогою корупційних методів — в цьому випадку, заявки цих держав будуть анульовані.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваГазовое соглашение со Словакией подпишут до конца 2013 года

Новости ОбществаГенералу стыдно, что новая власть не может найти Януковича и других беглецов

Новости в миреКанада обмежила в'їзд українських посадових осіб

Политические статьиНазваны 25 украинских чиновников, причастных к преступлениям против человечности

Новости УкраиныКомітет регіонів ЄС скасував зустріч з українськими міністрами через події на Грушевського

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети