Які діти більш схильні до суїциду?

15 ноября 2015
1188 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11059.jpg

Група скандинавських психіатрів встановила, що смерть одного чи обох батьків дитини до досягнення нею 18-річного віку в два рази підвищує ризик його самогубства протягом життя.

Якщо ж у сім'ї батько або мати вчинили суїцид, то ризик покінчити життя самогубством у їхніх нащадків підвищується в 3,5 рази. Про це повідомило наукове видання JAMA Psychiatry.

 

Вчені проаналізували статистичні дані, зібрані в національних реєстрах трьох скандинавських країн: Данії, Швеції та Фінляндії з 1968 по 2008 рік. Всього вони містили інформацію про 7302033 дітей, які народилися і виросли за цей період.

 

З цього масиву психіатри відібрали дані про 189 094 дітях (2,6 відсотка), у яких один або обоє батьків померли до досягнення ними 18 років. Для кожної такої дитини дослідники також підібрали для порівняння десять інших дітей того ж віку і статі, але виросли в повних сім'ях (всього 1890940 чоловік).

Вони склали порівняльну вибірку. З'ясувалося, що з вибірки осиротілих дітей 265 осіб покінчили життя самогубством протягом 25 років після смерті батька, що склало 0,14 відсотка.

У той же час у порівняльній вибірці суїцид скоїли тисячу триста сорок два людини (0,07 відсотка). Далі вчені скористалися статистичними методами з епідеміології — за допомогою регресії Пуассона психіатри підрахували співвідношення захворюваності (incidence rate ratio).

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныНа борту збитого "Боінга" були громадяни 9 країн та 80 дітей

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

ОбществоБатько 20 років тримав дітей у неволі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети