Як допомогти родичу в пошуку роботи?

24 июня 2015
1715 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9306.jpg

Хтось з ваших родичів в пошуку роботи? Звичайно, ви хвилюєтесь та хочете хоч якось допомогти. Однак тут головне не перестаратися, щоб не вийшло так, що ваші зусилля мали прямо протилежний ефект.

Найбільш дієвою на даному етапі допомогою буде ваша моральна підтримка. Ситуація на ринку праці в кризовий час така, що доводиться підшукувати підходящу вакансію трохи довше, ніж зазвичай. Не дайте впасти у відчай вашим родичам на цьому складному етапі.

Вивчивши принципи правильного складання резюме на сайті rabota.ua ви зможете подати добру пораду щодо його написання. Разом ви зможете провести ефективну підготовку до важливої співбесіди, обробивши питання, які найбільш часто зустрічаються.

Ви можете допомогти в поширенні інформації. Не варто соромитися того факту, що хтось у вашій родині зараз перебуває в активному пошуку роботи. Можливо, ваші друзі, знайомі або їх колеги і близькі знають про ту чи іншу пропозицію з працевлаштуванням, яка може зацікавити вашого сина, чоловіка чи внучку. Сарафанне радіо в даному випадку може зв'язати через деякий час претендента і працедавця.

А ось чого робити ні в якому разі не варто, так це самим дзвонити в рекрутингові агентства з питаннями, коли слід приходити на співбесіду вашому родичу або того гірше, дізнаватися про його результати. І тим більше не треба разом іти на співбесіду, навіть якщо вам дуже хочеться своєю присутністю підтримати близьку вам людину. Виглядати зі сторони це буде більш ніж дивно.

Не варто перекладати повністю на себе і роботу, пов'язану з написанням резюме. Допомога в перевірці – це одне, а його повне складання – це зовсім інше.

Для своїх рідних ми готові буквально на все, проте в деяких випадках потрібно утриматися від щирого пориву і надмірної турботи, щоб ваша участь не стала перешкодою на його шляху до успішної кар'єри!

Похожие статьи:

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети