Як не думати про погане?

3 ноября 2015
4442 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10891.jpg

Відомий факт, що думки людини матеріальні. Все, що ми випромінюємо у Всесвіт, то і отримуємо. Наше сьогодення — це результат дії думок, сформованих у минулому, а своє майбутнє ми створюємо думками, які присутні в нашій голові зараз. Зачепившись за будь-яку негативну думку, ми сприяємо її матеріалізації в нашому житті. Як позбутися від поганих думок, щоб не залучити їх у своє життя?

Існують чотири техніки, за допомогою яких можна навчитися мислити позитивно.

1) Відрізання

Як тільки ви зловили себе на негативній думці, тут же відріжте її. Не варто проводити детальний аналіз, питати свою підсвідомість, чому до вас прийшла така думка. Краще швидко відріжте цей негатив і на його місце поставте іншу позитивну думку. Робити це потрібно дуже швидко, щоб не допустити розвиток негативу в своїй свідомості.

2) Гість

Дана техніка відрізняється від попередньої тим, що замість відрізання негативної думки, необхідно відсунутися від неї і поспостерігати за нею з боку. Уявіть, що вона гість, який стоїть за дверима, але ви не хочете його пускати до себе додому. Пам'ятайте, що негативні думки керують нами тільки тоді, коли ми на них реагуємо.

3) Перебільшення

Як тільки в вашу голову прийде погана думка, спробуйте її збільшити до величезних розмірів. Тим самим ви перетворите негатив в гумор. Наприклад, ви зловили себе на думці, що не зможете скласти іспит. Тепер спробуйте подумки роздути проблему. Ви не здаєте іспит, інші студенти разом з професором починають голосно над вами сміятися, ви в сльозах вибігаєте з кабінету, в поспіху натикаєтеся на групу інших студентів, падаєте і летите шкереберть зі сходів. І ось ви вже подумки створили собі невдалий день. Смішно, чи не так? А тепер подумайте, хіба ваша думка не абсурдна? Звичайно, ця візуалізація вам здається кумедною, і ви з усмішкою відмахуєтеся від негативної думки. Тепер вона вже не має над вами владу. Насправді ця техніка дуже ефективна в боротьбі з негативними думками, оскільки гумор завжди розряджає напружену атмосферу.

4) Заміщення

Дана техніка полягає в швидкій заміні негативних думок на позитивні. Припустимо, вам в голову лізе наступна думка: «Я не зможу заробити багато грошей на цьому тижні». Моментально прибирайте частинку «не» з цієї думки, і у вашій голові вже існує позитивна думка. Тепер ви зможете заробити гроші на цьому тижні. Справа в тому, що неможливо тримати в голові одночасно позитивну і негативну ідеї. Завжди існує вибір, який ви повинні зробити на користь позитивної думки, щоб залучити її в своє життя.

Ви можете користуватися всіма перерахованими вище способами або вибрати один з них. Найголовніше, щоб ви були господарем своєї свідомості. Не дозволяйте негативним думкам взяти над вами контроль. Пам'ятайте, що всі погані думки — це гості, які не зможуть увійти у вашу свідомість, якщо ви звичайно не відкриєте їм двері.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииNexus 9 можна буде керувати силою думки

Женский разделКак заменить негативные мысли на позитивные

ОбществоШість слів котрі не дають нам бути щасливими

Здоровье и медицинаЯк в своєму житті досягти чогось більшого?

Здоровье и медицинаЧим зайнятись, щоб не впасти в депресію?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети