Як правильно користуватись автомобільним кондиціонером

21 июня 2015
10583 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9267.jpg

Вчимося доглядати за автомобільним кондиціонером і правильно ним користуватися.

Літня жара в розпалі, тому практично всі автомобілі вже відкрили сезон використання автомобільних кондиціонерів. Багато включають кондиціонер в машині і навіть не замислюються про те, що за ним потрібно доглядати не менше, ніж за іншими автомобільними системами і деталями.

Як доглядати за кондиціонером в авто:

1. Обов'язково поставити в салоні спеціальний фільтр, який буде блокувати надходження забруднень всередину машини. Важливо стежити за чистотою даного фільтра, якщо він уже пристойно потемнів від пилу, прийшла пора замінити його на новий.

2. Заправляйте автомобільний кондиціонер тільки рекомендованим фреоном, не варто економити і купувати не ту речовину, яка необхідна для вашого кондиціонера.

3. Часто промивайте випарник, бо на ньому затримуються не тільки бруд, а й бактерії. Тим більше, що зараз літо і кондиціонером ви користуєтеся постійно.

4. Перед настанням літа і в кінці його, коли спека почне спадати, ви повинні дістати радіатор кондиціонера і начисто вимити його.

5. Щоб продовжити термін служби кондиціонера, вам потрібно включати його хоча б один раз в два тижні навіть взимку. Включений кондиціонер вбереже патрубки і гумові ущільнювачі від висихання.

6. Якщо ви хочете, щоб автомобільний кондиціонер заздалегідь не вийшов з ладу, намагайтеся не використовувати його постійно на повній потужності. Система охолодження повітря в салоні авто теж повинна відпочивати.

7. Завжди включайте кондиціонер на найменшу потужність, а потім збільшуйте параметри, тому що системі охолодження спершу потрібно як слід розігнатися.

8. Кондиціонер повинен вимикатися раніше, ніж двигун. Якщо ви заглушите мотор при працюючому кондиціонері, то відбудеться потужне навантаження на електричну систему машини.

9. Один раз за літо ви повинні опрацювати систему кондиціонування авто спеціальним антибактеріальним засобом.

10. Виставляйте кондиціонер на таку температуру, яка буде відрізнятися від вуличної на 5-7 градусів, але не більше, оскільки ваш автомобільний кондиціонер прослужить довше, так і бензину ви витратите менше.

Доглядайте за системою охолодження повітря в своїй машині і дотримуйтесь правил експлуатації, визначеним вище, щоб насолоджуватися приємним, прохолодним і чистим повітрям в машині, коли на вулиці навіть дихати нічим.

Похожие статьи:

ОбществоСалон эротического массажа Walleri в Сочи

РелизыПамятайте: кондиціонер вашого автомобіля впливає на динаміку руху

Женский разделКак привести себя в порядок не посещая SPA-салоны

РелизыНа Кипре пройдет Международный авиационно-космический экологический салон

Автомобильные новостиSuzuki Vitara з’явився у продажу на європейському авторинку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети