Як США ставиться до України

8 мая 2015
2318 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8561.jpg

Якщо говорити про американську пресу та американських аналітиків, то можна стверджувати, що більшість серйозних ЗМІ в США добре розуміють і висвітлюють те, що відбувається в Україні, збройний конфлікт в Донбасі і прояв російської агресії.Однак є й меншість, яка свідомо чи несвідомо, більшою чи меншою мірою перебуває під впливом кремлівської пропаганди.

Разом з тим, якщо подивитися на те, як висвітлюють російсько-українську кризу найбільш впливові американські видання, то очевидно: всі вони дуже точно і правдиво описують те, що відбувається, і відстоюють Україну.

Крім того, є група впливових американських інтелектуалів, істориків та інших вчених, які постійно пишуть про Україну. Деякі з них публікують нові матеріали і дослідження кожні 2-3 дні, деякі раз на місяць, але всі вони роблять дуже глибокі аналізи. Вони описують і аналізують російську війну проти України в контексті війни інформаційної, в контексті відносин між Росією і Євросоюзом, між Росією і НАТО. Вони показують взаємозв'язок між тим, що Росія пробує робити, і пояснюють, чому оборона України є настільки важливою.

Це не говорить лише про симпатії до якоїсь окремої країни, в даному випадку до України. Це говорить про те, що ця криза знаходить набагато більший резонанс, коли з'ясовується, чим вона спровокована і до чого може привести.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети