Як заглянути людині в душу?

13 июля 2015
6149 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9616.jpg

Власна сторінка в соцмережі – невід'ємна частина сьогоднішнього життя багатьох молодих українців, які буквально живуть в цьому світі. Тут вони спілкуються, дізнаються новини і навіть шукають другу половинку. Ось тільки, як зрозуміти, що чоловік, який закидає вас ніжними словами і розумними думками, дійсно ніжний і розумний? Виявляється, все просто – інформацію про нього видасть профіль в соцмережі…

НІК: Що в твоєму імені

Пестливі ніки – «сонечко» або «зайченя» говорять про інфантильність. Якщо так підписана сторінка дорослого, варто насторожитися. Люди, які замість імен вказують професію, є трудоголіками. Ті ж, хто вибирають іноземне ім'я і пишуть латиницею, володіють широким кругозором і люблять понти. А ось якщо користувач вказує реальні ПІБ, значить, він не проти публічності і не проти заробити в онлайні.

ФОТО: Один раз побачити

У любителів подорожей в якості заголовного зображення – пейзаж. Картинка з котиком або інша тварина– ознака інтроверта. Швидше за все, йому не вистачає турботи і тепла. Смішна картинка замість фото підкреслює відкритість володаря. Спільні фото, безперечно, свідчать про глибоку прихильність, але також їх часто виставляють невпевнені в собі люди. А ось фото знаменитості говорить про неадекватну самооцінку.

НАПОВНЕННЯ: ДО стінки!

Зміст профілю – головне джерело аналізу. Сперечальника-нігіліста видадуть дискусії з сотнями коментарів. Плаксія – постійні скарги. Романтики виставляють гарні фото і цитати. Однак, якщо їх багато, це означає, що людина заповнює порожнечу в житті. Холерики частіше інших оновлюють статуси і самі пишуть пости. Вони женуться за «лайками» та коментарями і майже не роблять репостів.

Кожна восьма пара в США поєднувалася шлюбом завдяки соціальним мережам. Але і кожне п'яте розлучення в цій країні відбувається через ті ж соцмережі.

Похожие статьи:

Новости в миреЗавод сирів закрили з причини купань в молоці

IT-ТехнологииУ Бразилії з'явилась перша християнська соцмережа

Здоровье и медицинаЯк позбутись нежитю

IT-ТехнологииЧому нас тягне в соцмережі?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети