Як захиститись від російських ботів в інтернеті

13 мая 2015
2434 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8627.jpg

Друзі, так як за останній тиждень значно зросла активність прокремлівських ботів в Facebook (на проблему навіть звернув увагу Порошенко), хочу задати вам наступне питання: чи вважаєте ви правильною інтернет-боротьбу у форматі «Око за око», коли у відповідь на блокування Ольгинської ботами користувачі почнуть блокувати сторінки видних (і невидних) діячів Нафтової Держави?

Сам механізм непогано описав у своєму матеріалі «Як кремлеботи нагнули Фейсбук» блогер Антон Носик. Як стає зрозуміло з тексту, навіть відкриття українського представництва FB не допоможе впоратися з блокуваннями за кількістю скарг.

На сторінці будь-якого Медведєва і МЗС РФ можна знайти пости, які написані в порушеннях українського законодавства.

Мені здається, що достатньо створити ресурс, це може бути навіть просто твіттер-аккаунт (просто як приклад), де, скажімо, раз на добу буде публікуватися посилання на заблокування посту з поясненням причини. Щоб усе було законно, а не як у Ольгинської.

Схема роботи наступна: 1. Небайдужі користувачі скаржаться на запис 2. Набирається певна кількість скарг (близько 200 вже буде достатньо) 3. Запис видаляється або сторінка блокується повністю.

Для питаючих «А чим ми будемо краще їх?» відповім: тим же, чим наші воїни відрізняються від кадирівських найманців. Тим, що робимо це свідомо і не за бабло. Як мінімум, це додасть головного болю провідним сторінкам діячів північного сусіда. Як максимум — призведе до перегляду Facebook правил постів і блокування аккаунтів.

Ось так це може виглядати на прикладі поста Медведєва.

Дамо відсіч російським виродкам?

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети