Як заробляти гроші на YouTube?

12 июля 2015
3876 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9614.jpg

Всього за кілька років створення відео на YouTube перетворилося з хобі в серйозну професію, яка може приносити багатомільйонні доходи.

Шведський відеоблогер Фелікс Кьельберг, відомий на YouTube під ніком PewDiePie, в 2014 році заробив на своєму каналі $7 млн. Найпопулярніший користувач YouTube з 38 млн підписників прославився зйомками того, як він грає в різні комп'ютерні ігри. Крім того, Кьельберг на своєму каналі веде відеоблог для спілкування з фанатами.

Як блогер раніше зізнався на Reddit, за 2013 рік він заробив приблизно $4 млн. Таким чином, за один рік йому вдалося підвищити прибуток зі свого каналу майже в два рази. При цьому, як заявив Кьельберг, більшу частину своїх доходів витрачає на благодійність.

Фелікс Кьельберг, відомий на YouTube як PewDiePie

«Я витрачаю на благодійність набагато більше грошей, ніж коли-небудь витрачав на себе», — зазначив PewDiePie.

За словами шведа, YouTube повністю задовольняє його фінансові потреби, а великі суми він не витрачає з поваги до своїх фанатів.

Канал PewDiePie з'явився в 2012 році. У перший рік функціонування юридична особа Кьельберга компанія Pewdie Productions заробила близько $850 тис., про що свідчать записи в шведських податкових органах.

Індустрія відеоблогінгу з розвитком інтернету грає все більш важливу роль як засобів поширення інформації. Величезну популярність набувають фестивалі відеоблогерів, які щорічно приваблюють натовпи фанатів.

При цьому здобути популярність на YouTube може абсолютно будь-який канал. Наприклад, канал shoenice22 зібрав майже півмільйона підписників, які дивляться за тим, як людина на ім'я Кріс Шеуї їсть все підряд. Нормальну їжу він чергує з туалетним папером, герметиком і навіть власними бровами. Кріс їсть те, що йому говорять користувачі, і найчастіше це справжній виклик.

Інший приклад — 1,7 млн передплатників каналу EvanTubeHD. Еван — це восьмирічний хлопчик, який грає в свої іграшки перед камерою.

При цьому, незважаючи на юний вік, він дуже професійно розповідає про іграшки. В чергу за ним шикуються найбільші ігрові компанії, оскільки кожне відео Евана збирає не менше 150 тис. переглядів, а у самих успішних відео їх кілька мільйонів.

Але не можна говорити, що успішними стають канали тільки з безглуздим або нестандартним контентом. Дуже популярні також гумористичні, інформаційні та розважальні інтернет-канали.

Одним з перших заробляти на YouTube почав комік Рей Вільям Джонсон. Він став першим, хто зібрав 10 млн підписників, що в 2011 році дозволило йому увійти в Книгу рекордів Гіннесса. Популярність Джонсону принесло його веб-шоу «=3» («Equals Three», «Дорівнює трьом»), в якому він два рази в тиждень публікував огляди на смішні відео в інтернеті. Згодом зароблених грошей Джонсону вистачило для запуску власної музичної групи і створення студії з виробництва комедійних відео. І зараз на каналі Джонсона, крім «=3», виходять ще кілька програм із різними ведучими.

Основними статтями заробітку популярних відеоблогерів є дві речі: реклама на YouTube в їх роликах і приватні заробітки за рахунок свого розкрученого імені.

Популярного ведучого ігрового блогу можуть запросити в якості коментатора турнірів з кіберспорту, а популярний комік має всі шанси стати ведучим великого заходу. Враховуючи популярність YouTube-зірок, таких заходів може бути кілька на тиждень.

Якщо ж говорити про рекламу на YouTube, то компанія не повідомляє офіційних цифр. Але на цьому ринку явно спостерігається постійне зростання попиту.

Похожие статьи:

ОбществоНа роботу почали частіше приймати молодих фахівців

IT-ТехнологииЯк заробити на продукції Apple?

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

ЭкономикаУ що вкладати кошти, якщо не в банки?

Бизнес-технологииЯк заробити на коментарях в інтернеті

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети