Як заставити себе працювати в понеділок ?

10 февраля 2014
6617 просмотров Голосов: 12 Автор:
article3692.jpg

Соц мережі, кави, перекури, ігри роблять тільки гірше. Поки ви все це робите, робота стоїть на місці і нікуди від вас не дінеться :)

Як зтряхнути з себе лінь і почати робити хоть щось? 6 порад які здалися мені найефективнішими з усіх які я найшов в мережі:

1.Порядок на робочому місці

Можливо на вашому столі і панує порядок, але за цілий день на ньому назбирується куча всякого хламу такого як: блокноти, ручки, кружки від чаю чи кави. Перше що потрібно зробити коли ви відчуваєте що робота зависла — це прибрати в себе на столі.

Речі які валяються відволікають вас, навіть якщо ви цього не усвідомлюєте, а сам процес прибирання допомагає прояснити думки. Вдома те ж саме, якщо ви не можете змусити себе щось робити, почніть з прибирання: помийте посуд, застеліть постіль, винесіть сміття: зазвичай однієї дії вистачає, щоб запустити процес, і ви вже більше не сядете на диван, поки не зробите все, що треба.

2.Почніть з дрібних справ

Зазвичай раджу навпаки — починати з найбільш важких і складних проектів, щоб вони каменем не висіли над душею, але у нас же тут екстрена ситуація і різкий спад продуктивності :) так що складні справи тільки змусять вас стати ще лінивішим.

Зробіть кілька дрібних завдань і поставте навпроти них галочки у списку справ. Наприклад: прибрати на робочому столі і накидати план на день. Коли ви бачите, що щось виконано, настрій поліпшується, і можна братися за складніші справи. Крім того, легкі завдання послужать для вас розминкою, тільки не захоплюйтеся, 2-3 завдань буде достатньо, а то весь день будете займатися дурницями.

3.Вибирайте одне завдання

Отже, ви розім'ялися, тепер головне зберегти результат. Щоб соціальні мережі та розважальні сайти знову не затягли вас, вирубуйте їх, прибирайте все, що не стосується роботи або вашої першорядної задачі.

Виділіть одну задачу, яку треба зробити саме зараз, напишіть її на листочку і приклейте на ноут. Зробіть так, щоб вона була в полі видимості і починайте виконувати. Коли закінчите, пишіть наступну, і в процесі не відволікайтеся ні на що більше.


4. Змініть місце

Ваше робоче місце просякнуте тугою і непродуктивністю, поруч базікають колеги, припустимо, п'ятниця. Спробуйте змінити місце, наприклад, взяти ноутбук і віддалитися в іншу кімнату, або вийти погуляти на вулицю (враховуючи погоду, можна і в коридор), в цей час обдумуючи, що і як ви будете робити в час, що залишився.

Для будинку це теж допомагає: просто вийти прогулятися, наприклад, купити собі що-небудь в сусідньому магазині, і повернутися додому з готовим планом дій.


5. Поставте собі таймер

Ви вирішили, чим будете займатися, а тепер поставте собі таймер на 15 хвилин, і в цей час повністю поринете в справу. Всього лише чверть години, потім можете знову відволікатися (це треба собі пообіцяти, коли будете ставити таймер).

Ви здивуєтеся, скільки можна зробити за 15 хвилин концентрації, навіть якщо ваша справа насправді займає 3 години або три робочих дні. Коли ви це побачите, прокинеться натхнення і робота піде.


6. Стакан завжди наполовину повний

Як би мало ви не зробили в цей день або в попередній, постарайтеся залишити позитивний настрій. Подивіться, що ви зробили, і пообіцяйте собі, що завтра зробите ще більше, або краще складіть план, в якому буде все, що ви зробите завтра.

Всім веселого понеділка :)

Похожие статьи:

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

ОбществоНайбожевільніші роботи на світі

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk