Як зрозуміти, чи твоя дівчина, готова стати твоєю дружиною?

15 июня 2015
4214 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9170.jpg

1. Їй цікаво, як поживають твої друзі. Вона знає імена всіх твоїх друзів і щиро цікавиться їхніми справами.

2. Ви можете поїхати разом у подорож і не сваритися кожні п'ять хвилин. Якщо ви можете вижити, перебуваючи на кошмарному спа-курорті, повним кричущих дітей і брудних рушників – ніякі майбутні невдачі вам не страшні.

3. Ви все ще маєте сексуальний потяг один до одного, хоча вже давно все бачили. Просто ви найсексуальніша пара.

4. Ви поділяєте однакові життєві цінності. У вас схожі уявлення про кохання, сім'ю і кількість дітей. Якщо ти хочеш рано піти на пенсію і поїхати доживати старість за місто, вона стане першою, хто приєднається до тебе.

5. Вона висловлює гордість тобою перед іншими людьми. Все оточення в курсі, наскільки ти перспективний, успішний і найкращий чоловік у світі.

6. Твої друзі скаржаться на своїх дівчат, коли тебе все влаштовує. Ви можете просто сидіти і дивитися весь день на голу стіну, і вам буде добре разом. Не варто сипати людям сіль на рану.

7. Вона не намагається змінити тебе. Дивно, але твою дівчину навіть не дратує те, що ти розкидаєш шкарпетки по всій квартирі. Не кажучи вже про твою зачіску, одяг, звички і т. д.

8. Ти можеш бути абсолютно чесним з нею. Не має значення, що ти зробив, розповівши їй ти впевнений, що вона не стане тебе засуджувати.

9. Тобі хочеться захищати її. Навіть якщо їй не потрібен захист. Просто тобі не все одно.

10. У неї є особисте життя поза ваших відносин. Вона не розчиняється в тобі, не набридає нескінченними дзвінками. У неї є свої інтереси і хобі, так само, як і в тебе. І вам не обов'язково ділитися цим.

Похожие статьи:

Новости КультурыВиагра от революции

ОбществоC крещением (+16)

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети