Яка найбільша біда українського суспільства

3 мая 2015
3120 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8506.jpg

Пост безвідносно якої-небудь ситуації / позиції / секти і охоплює собою всю історію незалежної України.

Найбільша біда українського суспільства — це непереборне і непереборне бажання знайти собі обличчя, яке можна вставити в ікону.

Велику таку ікону, у величезній позолоченій рамі. І бити цій іконі поклони чолом об підлогу з розмаху регулярно, не звертаючи уваги на те, що про биття об підлогу вже дірка в голові до мозку утворилася. Щоб скрепненько так.

Особи ці змінюються вже 23 роки, а ставлення до них — завжди абсолютно неадекватно обожнюють. Їх обожнюють, обожнюють, їм поклоняються і сліпо люблять, не звертаючи уваги ні на дрібні ні на великі ні на катастрофічні промахи.

Без ікон наші люди жити не можуть фізично. Постійно величезний натовп бігає по колу за своїм лідером, періодично затоптуючи його і вихоплюючи з натовпу нового цю ж секунду, щоб ні на хвилину не залишитися на самоті без нового Бога.

І цей нескінченний процес — замість того, щоб просто більше думати, аналізувати і вивчати. Так легше, так краще і так правильніше, повірте.

Набагато краще, ніж постійно зачаровуватися, розчаровуватися і шукати новий об'єкт для зачарування. Ніхто не ідеальний. Святих немає. Непогрішних, безпомилкових, правильних. Немає авторитетів і героїв. Є просто звичайні люди.

Подумайте про це іноді.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети