Якщо нічого не робити, то нація буде знищена

5 июня 2015
2567 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8985.jpg

Крім усвідомлення того, що якщо нічого не робити, то нація буде знищена, людська воля все одно залишається паралізована. Люди задаються питаннями: «знімемо цих — а далі що?» «а, може, зараз не час — давайте закінчимо війну спочатку» або «Я не бачу дієвих способів та методів що-небудь змінити в кращу сторону в даний момент».

Тому прийшов час роз'яснити основні проміжні пункти шляху визволення нації і створення сприятливого клімату для тих незліченних цивільних ініціатив, які нинішня Система цілком успішно заводить в глухий кут, захищаючи свій шанс продовжувати грабувати народ України і всіх тих, хто намагається допомогти народу України.

Чому саме Майдан? Чому не під Верховною Радою або на Банковій? Тому що ми повинні не забувати про те, що саме це слово має магічний вплив на світову громадськість. Саме це слово, саме ця площа столиці сприймається як місце, де пряма демократія змогла змінити режим.

Захід легалізував рішення попереднього Майдану. Всупереч юридичним процедурам гнилої і анти-народної законодавчої бази України. Саме в цьому полягає результат, фундамент, закладений попереднім Майданом і людьми, які там боролися.

Ми повинні будувати нову державу і змінювати систему спираючись на цей фундамент, на результат пролитої крові невинних людей. Вони померли за те, щоб дати нам цей шанс. І ми не маємо права цей шанс не використовувати.«Чому ми повинні це зробити?»

Насправді все дуже просто. Якщо зрозуміти викладене — відразу прояснюються багато явищ і подій. І настане розуміння марності всіх цих звернень, скарг, пікетів де завгодно, крім Майдану.

Справа в тому, що 95% людей, задіяних у Системі державного управління не можуть служити народу. З двох об'єктивних причин. Перша — не вміють. Друга — не хочуть.

Не вміють, бо виросли й виховались в умовах Системи заборон, обмежень і політики контролю над діяльністю населення. Вони здатні лише на створення нового бюрократичного ускладнення будь-якої процедури, яка апріорі повинна бути простою. Наприклад оформлення заповіту, отримання закордонного паспорта тощо. Вони не мислять як технократи Заходу. Їх способи діяльності — постійні закулісні переговори таємно від виборців і особисті контакти.

Типовим прикладом такого державного діяча є пан Порошенко. І багато інших. До демократії, прозорості і народовладдя ці люди ніколи не мали і не мають ніякого відношення.

Саме через нерозуміння цього Другий Майдан не зміг змінити життя українців на краще.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети