Ярема покриває державних злочинців, винних в трагедії 2 травня в Одесі (відео)

4 декабря 2014
3997 просмотров Голосов: 0 Автор:kiler
article6278.jpg

27 листопада Приморський районний суд м. Одеси почав розгляд кримінальної справи за обвинуваченням групи в масових заворушення 2 травня, що спричинили загибель понад 40 осіб на Грецькій площі і на Куликовому полі, писала редакція Бессарабія Інформ на чолі з рядом інших сайтів.

Хронологія подій того трагічного дня і всі головні дійові особи описані в численних журналістських розслідуваннях, статтях і публікаціях, а також у висновках слідчої комісії ВР. Але на жаль, на лаві підсудних всі побачили тільки рядових виконавців кривавого побоїща. Серед підсудних немає прізвищ реальних організаторів та спонсорів трагедії, що спричинила численні жертви. Немає там ні діючого на момент трагедії губернатора Одеської області Володимира Немировського, ні його найближчого оточення, яке за інформацією ЗМІ, виконуючи команди шефа, фактично організовувало і безпосередньо керувало побоїщем.

Наше джерело близьке до слідства, розповів, що з незрозумілих причин, Генеральна прокуратура України вперто ігнорують вагомі докази, що доводять провину чиновників найвищого рангу в трагедії, що трапилася. Ігнорування вагомих доказів сьогодні може дозволити вийти сухими з води реальним організаторам тієї страшної трагедії.

Також нам в руки потрапили докази, а саме аудіо запис телефонних переговорів, зроблених 2 травня в районі Грецькій площі спеціальними службами між екс — начальником управління по взаємодії з правоохоронними органами Одеської облдержадміністрації Ігорем Болянскім і лідером Одеського «Євромайдана» Дмитром Гуменюком.

Запис було зроблено в той момент, коли протистояння в районі Грецькій площі вже фактично було закінчено. Прихильник «Куликова поля» поступившись чисельно переважаючим прихильникам «Євромайдана» фактично ретирувалися. До цього часу в ході протистояння вже було шість загиблих.

У цей момент Дмитро Гуменюк прийняв два телефонних дзвінка від чинного на той момент начальника управління по взаємодії з правоохоронними органами Одеської облдержадміністрації, ставленика губернатора Володимира Немировського, Ігоря Болянского.

У першому дзвінку, Болянскій цікавиться чи прочитав Гуменюк СМС повідомлення, яке він йому відправив (в СМС була вказана сума преміальних за розгром Куликова поля – думка редакції).

Після цього Болянскій подзвонив Гуменюку ще раз і поцікавився чи може той «… розгорнути людей на Куликове поле ...» отримавши ствердну відповідь, Болянскій віддає команду Гуменюку напасти на активістів на Куликовому полі.

Відповідне свідчення міститься в доповіді Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо подій 2 травня в Одесі дані тодішнім керівником обласної міліції Петром Луцюком.

Що сталося на Куликовому полі, відомо всім. Немировський з Куликова поля боягузливо втік а за його спиною залишилися десятки трупів Одеситів.

Ось так хлопчики в краватках за спинами, яких стояли «великі дядьки» з великим грошима легко і просто віддали команду на криваву розправу з десятками одеситів.

У світлі вище наведених фактів виникає питання до Генерального прокурора України Віталія Яреми.

Чому слідчі органи Генеральної Прокуратури наполегливо ігнорують очевидні докази непросто халатності керівництва області в особі Володимира Немировського, але й прямий винності в організації тієї страшної трагедії та чим Немировський зацікавив прокурорських чинів, що вони закривають очі на вагомі докази, якими володіють?

Невже і сьогодні, після «революції гідності» можливо сховатись за зв'язками великими грошима, корумпованими слідчими Генеральної прокуратури, та вийти сухим із води в винні загибелі десятків одеситів?

Якими будуть відповіді на ці питання залежить від суспільної уваги до розслідування цієї страшної трагедії!

Сьогодні кожен з нас повинен усвідомити те, що якщо ми з вами не доб'ємося правди навіть в цьому питанні в масштабах однієї області і не залучимо до відповідальності винних у тій страшній трагедії, то рано чи пізно вона може повторитися з більш колосальними втратами для страждаючої неньки України.


Источник: http://flashontimenews.com

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРадикалы Ляшко урезонили ирпенского прокурора

ОбществоМихаил Гаврилюк - пес Пшонки, прихлебатель Яремы

СкандалКоломойский свернул информационную войну против генпрокурора

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk