Кім Чен Ин вбив близько 70 людей

13 августа 2015
2593 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10069.jpg

Уряд Південної Кореї перевіряє повідомлення про те, що віце-прем'єр КНДР Чхве Ен Гон був убитий за наказом лідера країни Кім Чен Ина ще в травні нинішнього року.

Північнокорейський політик був страчений після того як висловив невдоволення проектом з висадки лісів, ініціатором якого був молодий лідер країни, повідомляє південнокорейське інформаційне агентство Ренхап.

За даними Ренхап, з часу приходу до влади Кім Чен Ина близько 70 офіційних осіб розлучилися з життям.

Підтвердити ці дані з незалежних джерел не вдалося. Коли в Сеулі говорять про страти в Північній Кореї, Пхеньян дуже рідко підтверджує такі повідомлення.

За словами представників південнокорейського міністерства з об'єднання Кореї, востаннє Чхве Ен Гона бачили на людях в грудні минулого року.

«Ми уважно стежимо за можливістю будь-яких змін у долі Чхве Ен Гона», — кажуть у міністерстві.

У інформації агентства Ренхап, яке зазвичай першим повідомляє про події в житті північного сусіда, немає подробиць про можливу страти віце-прем'єра.

Чхве Ен Гон займав раніше пост заступника міністра будівництва і промисловості будматеріалів, а також представляв Пхеньян на торгових переговорах з Сеулом в середині 2000-х років.

У червні минулого року він отримав підвищення, ставши одним із семи віце-прем'єрів. На думку спостерігачів, це говорило про те, що керівництво Північної Кореї було зацікавлене у зміцненні зв'язків з Сеулом.

У квітні південнокорейська розвідувальна служба повідомила, що Кім Чен Ин за перші чотири місяці року наказав стратити 15 офіційних осіб.

За даними спецслужб, серед них був і чиновник, який займався лісовою промисловістю і який піддав критиці плани лідера країни з висадки лісів. Однак чи був цією людиною, що потрапили в опалу, Чхве Ен Гон, було не ясно.

У травні південнокорейська розвідка повідомила про розстріл із зенітного знаряддя міністра оборони Північної Кореї Хен Ен Чхоля, який нібито виявився не зовсім лояльним до молодого лідера.

Інформація про можливий розстріл Чхве Ен Гона через розбіжності з питання лісопосадок говорить про те, наскільки близька серцю Кім Чен Ина програма висадки лісів.

Північна Корея переживає одну з найважчих посух за останнє століття, висохла майже третина рисових плантацій.

Як повідомляє Радіо «Вільна Азія», минулого року в країні стартувала інтенсивна програма озеленення, яка розширила повноваження місцевої влади кожній провінції, що відповідають за лісовий сектор.

У своїй промові в лютому нинішнього року Кім Чен Ин заявив, що в даний час лісове господарство країни переживає переломний момент — воно може зійти нанівець або ж його зможуть відновити.

Кім Чен Ин також піддав критиці чиновників, які намагалися вирішити проблеми, викликані повенями, замість того, щоб запобігти повені, висаджуючи більше дерев.

Похожие статьи:

ОбществоСтан Хосні Мубарака покритий "мороком"

ОбществоХто ж лідер на європейському авторинку

Новости в миреДипломат КНДР розкрив спосіб страти дядька Кім Чен Уна

Новости ПолитикиЗаарештовано лідера партії "Укроп"

Новости в миреПхеньян пригрозил новым испытаниям ядерного оружия

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети