Кара-Мурзу отруїли російські спецслужби

31 мая 2015
2920 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8918.jpg

Ймовірність того, що Володимир Кара-Мурза молодший міг отруїтися випадково, мала.

Куля, що потрапила в людину, що зможе протистояти озброєній банді, очевидно випущена з стовбура одного з бандитів, а не під час нещасного випадку на полюванні.

Кара-Мурза — активний супротивник правлячого злочинного співтовариства. Він, як і вбитий нещодавно Нємцов, був у найвразливішому місці путінського режиму, успішно лобіював прийняття міжнародних санкцій проти чиновників, олігархів і пропагандистів. Природно пробачити це російська влада йому не могли.

У кіллерському агентстві «Путіна, Кадирова і Ко» працюють кадирівці і співробітники російських спецслужб. По-перше — зухвалі вбивства за допомогою вогнепалу (Політковська, Нємцов і т. д.), по-друге — таємні отруєння, замасковані під нещасні випадки (Щекочихін, Литвиненков тощо). Отруєння Кара-Мурзи дуже схоже на роботу спецслужб.

Троцький свого часу написав про Сталіна — «Понад-Борджіа в Кремлі». Зараз в московському Кремлі сидить новий «Понад-Борджіа». Багатьом просто не хочеться або страшно в це вірити. Тому навіть деякі опозиціонери всупереч елементарній логіці продовжують говорити про випадковість отруєння Кара-Мурзи. Пора вже зняти рожеві окуляри і подивитися в очі новій реальності, в якій отруєння і вбивства противників режиму стали буденною московською дійсністю.

Російські «правоохоронні органи» звичайно не здадуть своїх. Отруєння Кара-Мурзи, як і попередні замахи на політичних противників російської влади, не буде об'єктивно розслідувана.

Замовники і організатори путінських злочинів можуть бути викриті тільки в результаті зусиль міжнародного співтовариства.

Тоді з'явиться надія, що вони коли-небудь будуть покарані.

Похожие статьи:

Скандал​Росіяни придумали псевдоукраїнського лікаря, який поширює дезу в мережі (ФОТО)

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Политические статьи​Європа йде в контррозвідку

Новости Украины​У СБУ підтвердили затримання в Донецькій області своїх співробітників (ФОТО)

Новости в миреСлужба інформаційної безпеки Чехії розкрила і зламала мережу російських спецслужб

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети