Керівництво НАТО: Третя світова почнеться влітку-2015

27 мая 2015
3845 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8841.jpg

Колишній провідний аналітик АНБ Джон Шиндлер повідомив, що високопоставлений генерал НАТО повідомив йому — Третя світова війна, на думку альянсу, може початися влітку 2015 року. «Ми, ймовірно, опинемось в стані війни влітку — і якщо пощастить, вона не буде ядерною»,- зізнався представник НАТО колишньому військовослужбовцю ВМС США і розвіднику.

Видання «Грузія Сьогодні» зазначає, що цей запис був ретвітнутий всього близько 650 раз і не отримав уваги з боку ЗМІ, хоча це вкрай дивно — все-таки Шиндлер є аналітиком АНБ. При цьому Шиндлер, на думку світових експертів, займає послідовну антиросійську позицію.

Хоча ні Шиндлер, ні генерал НАТО не повідомили, з ким буде Третя світова війна, експерти впевнені — мова про зростаючу напруженість між Сполученими Штатами і Росією. Більше того, аналітики впевнені — мова йде про навмисний «витік» від джерел в НАТО, щоб підкреслити, наскільки серйозна ситуація.

Журналісти також зазначають, що між Китаєм і США (хоч Китай і є головним кредитором Америки і першою економікою світу) існує напруженість. Більш того, «керований Комуністичною партією Китай вважає, що війна неминуча — якщо Вашингтон не припинить вимагати від Пекіна зупинити будівництво штучних островів у Південно-Китайському морі».

«Якщо США наполягатимуть, що Китай повинен припинити свою діяльність — війна в Південно-Китайському морі майже неминуча», — зазначає преса. При цьому військові експерти зауважують, що "інтенсивність конфлікту буде вища, ніж просто зіткнення".

Та що говорити! Не дарма ж телеканал CNN показав, що китайські військово-морські сили неодноразово помічали і «перехоплювали» американські розвідувальні літаки, що літають над Південно-китайським морем.

Журналісти додають, що і мільярдер Джордж Сорос попередив, що планета знаходиться «на порозі Третьої світової війни». Він побоюється, що до Китаю приєднається Росія (політично і у військовому відношенні), а тоді «загроза Третьої світової війни стає реальною».

Додамо, що в офіційному китайському виданні Женьмінь Жибао (не публікує що-небудь без затвердження китайської влади) ще у вересні-2014 звучало попередження — Пекін повинен підготуватися до Третьої світової війни, яка може стати продовженням конфлікту Росії і США.

.

Похожие статьи:

Новости в миреУкраїна просить допомоги в НАТО

Новости в миреУкраїнські кордони патрулюють літаки НАТО

Новости УкраиныСолдаты НАТО уже в Донецке.

Новости в мире​Разведка США с большей вероятностью предрекает вторжение России на восток Украины

Новости Политики​Міноборони РФ: Україна зосередила на кордоні з Росією 15-тисячне угруповання військ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети