Київляни "врятовані"!

4 апреля 2015
4021 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8128.jpg

Ура — мирні жителі Києва з сьогоднішнього дня можуть спати спокійно і нічого не боятися. Міліція позбавила громадян від страшної загрози, про яку багато хто і не підозрювали. Службою внутрішньої безпеки МВС повністю викрита злочинна група з декількох борделів, а також «дах» в департаменті по боротьбі з торгівлею людьми. Враховуючи неабияку загрозу громадській безпеці, яку несли жриці кохання, про це повідомив особисто міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Глава МВС особливо відзначив, що «співробітники департаменту ДБЗТЛ в Києві не тільки не боролися з проституцією та борделями, а навпаки — створили і систематизували кришування мережі підпільних публічних будинків і салонів». Тут трохи дивно виглядає демонстративне здивування міністра. Навіть журналісти знають, що сфери впливу в МВС давно розподілені за принципом «що охороняєш, те й маєш». Борці з проституцією кришують борделі, борці з наркотиками перевозять зілля і мають копієчку з бариг. Карний розшук за гріш випускає лиходіїв, а спроби зайти на чужу територію закінчуються дуже погано.

У кришуванні борделів профільним департаментом немає нічого дивного. Дивно було б, якби вони торгували наркотиками, а карний розшук, наприклад, вимагав би грошей з викритих колег, віднімаючи хліб у Служби внутрішньої безпеки. Або дільничний з жезлом на дорозі — теж непорядок. Тут у кожного свій шматок і ніякого хаосу. Так що даремно міністр робить нам здивовані очі і переграє. Але повернемося до великої і важливої перемоги МВС над кримінальними елементами в коротких спідницях і без таких.

Для мене, як і для більшості киян, легальні і нелегальні борделі ніякої прямої загрози не становлять. Нічні метелики з бейсбольними битами не вартують нас в темних провулках, вони не намагалися витягнути у нас гаманці у вагоні метро, чи не носилися п'яними, збиваючи людей на переходах. Вони не підпалюють магазини, які відмовилися платити данину, не ріжуть колеса таксистам. Тобто захищати мене від повій не потрібно — вони не нападають. А покінчити з міліцейським бізнесом на цьому напрямку дуже просто — нехай реєструються і працюють легально.

До речі, за словами Арсена Авакова, «Обсяг щомісячних» доходів від повій «для керівництва київського управління ДБСТЛ оцінюється оперативниками близько в 350 000 доларів». Перевести ці суми з широких міліцейських кишень в бюджет було б цілком логічно. А якщо врахувати весь обсяг нелегального ринку таких послуг, то навіть цікаво. Звичайно, міліціонери теж хочуть заробляти, але нехай це буде у формі зарплати, а не поборів. За зарплату нехай ловлять хуліганів, злодіїв і вбивць. З повіями ми, чесне слово, впораємося самі. Як показує досвід, першими вони не нападають.

Похожие статьи:

ЭкономикаЯк Україні перетворитись на Швейцарію

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети