Китай підписав контракт з Україною

15 мая 2015
2768 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8648.jpg

За українсько-китайському мільйонному контракту вже відвантажено 500 тис. тонн зернових. Ще додатково 600 тис. тонн законтрактовано. Про це напередодні в ході конференції розповів міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

Крім того, за його словами, на ринок Китаю виходять не тільки державні корпорації, межі відкрилися ще й 23 приватним агровиробникам.

«Мета наша як міністерства — дати всім компаніям можливість працювати з іноземними ринками. Ми відкриваємо зарубіжні ринки не тільки для державних корпорацій. З Китаєм вийшло так, що ми почали працювати на рівні держави, у зв'язку з тим, що вони не довіряли виробникам. Але надавши їм гарну якість і контракти, які дійсно виконуються, Китай переконався, що, приміром, наша кукурудза без ГМО. А це одне з принципових питань, які ставить китайський уряд », — говорить міністр.

На сьогодні проводяться переговори з китайським урядом з приводу відкриття ринку для курятини, цукру, молочної продукції та сухого молока. Додатково ведуться переговори про співпрацю з іншими азіатськими країнами, Саудівською Аравією, Єгиптом, Тунісом і Марокко. Також йде робота з Іспанією.

«Іспанія — це країна, яка з усього ЄС купує у нас найбільше зернової продукції — більш ніж 2 млн тонн. За останній рік ми показали світові, що ми країна, яка є надійним постачальником, незважаючи на військові дії або пертурбації в економіці, у нас працює вся портова логістика, у нас працює агровиробництво і ми даємо світову якість », — додав Олексій Павленко.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети