Китай підписав контракт з Україною

15 мая 2015
2191 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8648.jpg

За українсько-китайському мільйонному контракту вже відвантажено 500 тис. тонн зернових. Ще додатково 600 тис. тонн законтрактовано. Про це напередодні в ході конференції розповів міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

Крім того, за його словами, на ринок Китаю виходять не тільки державні корпорації, межі відкрилися ще й 23 приватним агровиробникам.

«Мета наша як міністерства — дати всім компаніям можливість працювати з іноземними ринками. Ми відкриваємо зарубіжні ринки не тільки для державних корпорацій. З Китаєм вийшло так, що ми почали працювати на рівні держави, у зв'язку з тим, що вони не довіряли виробникам. Але надавши їм гарну якість і контракти, які дійсно виконуються, Китай переконався, що, приміром, наша кукурудза без ГМО. А це одне з принципових питань, які ставить китайський уряд », — говорить міністр.

На сьогодні проводяться переговори з китайським урядом з приводу відкриття ринку для курятини, цукру, молочної продукції та сухого молока. Додатково ведуться переговори про співпрацю з іншими азіатськими країнами, Саудівською Аравією, Єгиптом, Тунісом і Марокко. Також йде робота з Іспанією.

«Іспанія — це країна, яка з усього ЄС купує у нас найбільше зернової продукції — більш ніж 2 млн тонн. За останній рік ми показали світові, що ми країна, яка є надійним постачальником, незважаючи на військові дії або пертурбації в економіці, у нас працює вся портова логістика, у нас працює агровиробництво і ми даємо світову якість », — додав Олексій Павленко.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети