Китайська наркоманка виконала танець на кондиціонері

30 сентября 2015
3208 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10461.jpg

Перехожі в Китаї стали свідками шокуючої сцени — жителька дорого готелю, роздягнувшись догола, вилізла з вікна 11 поверху на кондиціонер, що висить на зовнішній стороні будівлі. Поліція і пожежники зібралися біля місця події, вважаючи, що жінка збирається покінчити з собою, кинувшись на землю. Але величезний натовп, що зібрався біля готелю, став свідком того, як оголена жінка виконала запальний танець на зовнішньому блоці кліматичного обладнання.

«Вона не проявила абсолютно ніякого інтересу до переговірника, який спробував почати з нею бесіду. Вона також не заявляла про намір вчинити самогубство, хоча і була дуже збудженою.», — Заявив представник поліції Ши Ван.

Офіцер, який перебував у кімнаті готелю, передав жінці рушник, щоб вона прикрилася, і намагався заманити її всередину, обіцяючи їжу і напої. Після того, як та не піддалася на вмовляння поліції, спробу повернути жінку в кімнату зробила літня прибиральниця.

". Було ясно, що нам не вдасться вести переговори звичайним способом, так що ми вирішили відступити ненадовго і обдумати подальшу стратегію. В цей час до кімнати увійшла літня прибиральниця і ми помітили, що жінка на кондиціонері реагує на її голос", — заявив Ши Ван,

Помітивши це, поліція попросила прибиральницю поговорити з любителькою гострих відчуттів, яка, здавалося, прислухається до співробітниці готелю.

«Це також дало можливість пожежнику, обв'язати мотузкою, висунутися з сусіднього вікна, наблизитися до танцівниці і схопити її», — додав поліцейський.

Зрештою голу жінку вдалося витягти у кімнату. При цьому вона кричала і намагалася вирватися.

Пізніше з'ясувалося, що любителька голих танців провела ніч в готелі з чоловіком, який покинув номер до того моменту, як дівчина вирішила виконати танець на кондиціонері.

У кімнаті також були виявлені наркотики і, як показав аналіз сечі, взятої у жінки, вона їх вживала.

Похожие статьи:

Политические статьиПутин проводит большую ротацию среди высокопоставленных чиновников

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Новости ОбществаРосс Ульбрихт признан виновным и ему грозит пожизненный срок

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости ПреступностиВ Киеве задержали торговца наркотиками

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети