Комунізм залишився в головах

13 апреля 2015
2221 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8256.jpg

Не кажу, що всю цю історію з коммуністичною ідеологією і її рудиментами-атавізмами в суспільному житті, не потрібно було закінчувати (шкода тільки, що не пару десятків років тому і не за матеріалами хорошого судового процесу).

Але все ж, танці на кістках поваленого ворога мені здаються занадто ажіотажними — через абсолютну нерівність в силах. Та й взагалі, маючи нинішні настрої в суспільстві і коаліцію з конституційною більшістю, вирішити це питання було непристойно просто. Інша справа — комунізм в головах.

Найяскравішим свідченням панування ідей більшовизму в мізках нардепів і величезного числа громадян є нещодавній законопроект «Про націоналізацію майна в Україні держави-агресора та її резидентів». Тільки в хворій уяві послідовників Леніна-Сталіна могла народитися в 21 столітті ідея безкомпенсаційної експропріації чужого майна, що суперечить всім підписаним Україною міжнародним конвенціям в цій галузі — не кажучи вже про власну конституцію. Навіть напівграмотне більшовицьке опудало Уго Чавес, націоналізуючи майно транснаціональних корпорацій у нафтовій галузі Венесуели, розміри компенсацій їм встановив договірні і цілком прийнятні, завдяки чому і залишився в числі продавців нафти в США, а не піддався показовій екзекуції в судах або санкціях в міжнародній торгівлі.

Хочу відразу ж зазначити, що я — гарячий прихильник отримання компенсації від держави-агресора під назвою РФ. Але для цього є відповідна судова процедура — довга, складна, що не припускає ніякої завідомісті. Але вона єдино відрізняє цивілізовану націю від варварів, типу РФ або КНДР. У разі ж експропріації чужого майна отримаємо ситуацію, де саме агресор буде виступати постраждалою стороною і зможе легко вдатися до захисту міжнародного права — з усіма непоправними наслідками для репутації та фінансів української держави.

А поки вся енергія піде на війну з червоними ганчірками і перейменуваннями.

Похожие статьи:

ОбществоАмериканцеві дали 18 років в'язниці за публікації інтимних фото жінок в інтернеті

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети