Королева Іспанії висунена на Нобелівську премію миру

23 сентября 2015
1945 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10378.jpg

Один з американських університетів висунув кандидатуру королеви Іспанії Софії на Нобелівську премію миру за її неоціненний внесок у боротьбу з хворобою Альцгеймера.

У Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера (21 вересня) до іспанських ЗМІ з'явилися перші повідомлення про те, що ім'я королеви-консорт Іспанії Софії Грецької буде внесено в список кандидатів на Нобелівську премію миру 2015 року.

76-річна Софія заснувала кілька благодійних і наукових центрів, зокрема Фонд її імені з вивчення хвороби Альцгеймера, що з'явився в 2007 році. Крім лабораторій, в центрі є власний інтернат, який містить 156 пацієнтів, які страждають цим важким нейродегенеративним захворюванням. Крім того, щодня центр приймає 40 амбулаторних хворих.

У перебігу 8 років, завдяки підтримці королеви, вчені її Фонду провели 27 масштабних досліджень, присвячених хворобі Альцгеймера. Також було опубліковано більше 60 наукових статей по цій темі.

В даний час кількість людей на Землі, які страждають різними формами хвороби Альцгеймера, становить не менше 47 мільйонів чоловік.

Похожие статьи:

ОбществоХто стане новою королевою?

Новости в миреКоролева Єлизавета II опинилася на межі банкрутства

ОбществоПерсонал Віндзорського замку Єлизавети II оголосив страйк вперше за 900 років

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети