Крим відключать від SWIFT

29 апреля 2015
2124 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8453.jpg

Ще у вересні минулого року в Європарламенті бурхливо дискутували на тему відключення Росії від системи SWIFT в рамках санкцій і навіть прийняли резолюцію із закликом розглянути подібну можливість. Однак, пройшло з тих пір більше півроку і колись тема №1 зійшла «нанівець», як раптом знову ідея набула ознак життя.

В принципі, якщо розглядати півострів свободи як випробувальний полігон перед новою хвилею санкцій обмежень, то він дуже навіть підходить для цієї ролі. Фактично, кожен житель півострова, який вирішив зробити банківський переказ за допомогою даної системи, буде заблокований. Достатньо лише одного згадування про прописку в Криму і грошовий переказ може бути не тільки відхилений, але й сам рахунок заморожений.

Більшій частині кримчан, особливо тієї яка горіла бажанням померти в Росії, що успішно й зроблять в найближчі пару місяців-років, ця система як мертвому припарки, що її немає, що вона є. А ось прогресивна частина півострова відчує всю красу відключення, в першу чергу моряки, банки, МПП.

Але і головне, саме по собі відключення одного з регіонів Російської Федерації, окупованого злочинною кремлівською владою, може і не обмежиться, а стати репетицією перед відключенням самої Росії. Ось тоді вже буде куди цікавіше. Хоча, чого переживати росіянам, у них збиралися створювати свою систему переказів, своє МВФ, свій Міжнародний банк і т.д. і т.п. Що ж, ось мабуть і настав той момент, коли країні з ВВП менше ВВП міста Нью-Йорк пора переходити на повне самозабезпечення. Чи не правда?

Похожие статьи:

Новости в миреЄС опублікував список українських чиновників задля санкцій

Новости в миреРосія приступила до підготовки санкцій щодо ЄС і США

Новости в мире​Росія не боїться санкцій Заходу та радить «слідкувати за Аляскою»

Новости в мире​Нова влада України самі винні в тому, що втратили Крим - Лукашенко

Новости ПолитикиКличко говорив з Меркель про санкції проти представників влади – «УДАР»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети