Крим залишиться без туристів

30 мая 2015
3220 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8902.jpg

Якщо протягом року авіаперельоти залишалися єдиним способом відносно простого і недорого потрапляння на півострів, не рахуючи горезвісну Керченську переправу, то тепер бажаючим відпочити в Криму залишається сподіватися лише на міфічний міст через Керченську протоку.

На цьому тижні стало відомо, що ряд авіакомпаній Росії з червня 2015 року планують значно підвищити вартість авіаперельотів в Крим зі всіх міст РФ. Якщо це відбудеться, у чому практично не доводиться сумніватися, це позбавить Крим останнього потоку туристів.

Справа в тому, що жителі України, які донедавна становили левову частку туристів, за рік значно переорієнтувалися на інші напрямки, переважно з близького зарубіжжя. Незважаючи на кризу і зниження попиту за ключовими туристичним напрямками, жителі України все частіше знаходять можливість самостійно здешевити вартість подорожі.

Зокрема, значно спростилося планування поїздки завдяки таким онлайн-сервісам, як продаж та бронювання авіаквитків. Вони дозволяють самостійно вибрати рейс і, завдяки ранньому бронюванню, значно заощадити на ціні. Завдяки цьому, на сьогоднішній день українцям полетіти в Ларнаку, на Корфу або в Анталію може обійтися дешевше, ніж росіянам в Крим.

Повертаючись до теми авіаперельотів з РФ в Крим відзначимо, що на даний момент мова йде про подорожчання на 25%. У повідомленні російського уряду йдеться, що такий крок був викликаний «необхідністю збереження балансу між авіаперевезеннями та іншими видами транспорту з метою підтримання конкурентних умов для перевізників». Нагадаємо, з 2015 року в Росії подорожчала вартість залізничного та автомобільного транспорту.

Разом з тим, Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв упевнений, що подорожчання авіаквитків не відіб'ється на потоці туристів в Крим. За його даними, в 2014 році Крим відвідали понад 4 млн. росіян. Незважаючи на це, кримські туроператори заявляли, що курортний сезон на півострові був провалений і з особливою надією дивилися на 2015 рік.

Для того, щоб хоч якось зберегти потік туристів, Дмитро Медведєв пообіцяв, що мінімум 30% квитків на кримський напрямок буде продаватися за квотою в рамках субсидування туристичної галузі АР Крим.

Похожие статьи:

Туризм и путешествияОдесу переповнять туристи

Общество​З початку року туристичний потік до Криму склав 4 млн 27 тис людей

Туризм и путешествияУкраїнських туристів кидають на гроші

Новости Сельского хозяйства​Сільський туризм як елемент розвитку сільської місцевості

Туризм и путешествия5 прекрасних місць у Європі, які треба відвідати

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети