Кримський завод буде судитись із Україною

27 октября 2015
1524 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10788.jpg

Завод з виробництва кримських вин має намір судитися з Україною через алкоголь, який зараз надходить до Росії під брендом «Масандра».

У голіцинських підвалах найстарішого російського винзаводу «Масандра» пройшло позапланове засідання дегустаційної комісії. Кращі кримські винороби й сомельє спробували вино українського виробництва — їм вдалося привезти пляшки з торговою маркою «Массандра».

Служба фінансового нагляду Республіки Крим виявила фінансові порушення у фінансово-господарській діяльності державної бюджетної установи «Регіональний спортивно-тренувальний центр« Авангард »(Ялта) на загальну суму 14500000 рублів.

За Інформацією НТВ, виробництвом такого вина в Херсонській області займається колишній директор «Масандри» Микола Бойко, на якого в Криму заведено відразу кілька кримінальних справ. До присвоєнню знаменитого на весь світ бренду Микола Костянтинович готувався давно, ще в 2005 році перереєстрував на себе і свого онука всі торгові марки заводу.

Відрізнити цю продукції від тієї, яку вважають оригіналом, досить просто. Видає упаковка. Також — контретикетка на звороті пляшки, де дрібними літерами написаний справжній виробник.

Захищати від цього кримські вина будуть в судах, позови зараз готують юристи. Збиток кримські винороби збираються стягнути не тільки з фальсифікаторів, відповідати буде і Україна як держава.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети