Леді Гага пише пісні тільки під «наркотою»

2 мая 2015
2825 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8484.jpg

Правда, важкі наркотики діва давно не вживає, воліє марихуану, яка, до слова, заборонена в більшості країн світу. З гучною заявою Гага виступила, розповідаючи про свій новий альбом. Виявилося, всі композиції з цієї платівки були написані під марихуаною.

Іноді Леді користується особливою програмою для створення музики, але за її власною заявою, легкі наркотики діють набагато краще — натхнення так і пре! Більше того, Гага не бачить причин приховувати свого уподобання від шанувальників, тому відкрито розповідає про всі стимулятори, використовувані у творчості. У будні дні, коли письменництво відходить на другий план, Гага забуває про «травичку», з цієї причини співачка не вважає себе закоренілою наркоманкою. На всякий випадок, співачка попросила фанатів не брати з неї приклад в питанні наркотичної залежності. Вона особливо підкреслює, що вживання наркотиків — її особистий вибір, шанувальники не повинні «підсаджуватися на травку» лише тому, що її курить Леді Гага.

До слова, це не єдина «наркоманська" заява співачки. Раніше вона говорила про пристрасть до кокаїну. «Наркотики завжди позитивно впливали на мою творчість, проте негативно позначалися на способі життя», — чесно зізнається епатажна дамочка.

Похожие статьи:

Политические статьиПутин проводит большую ротацию среди высокопоставленных чиновников

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости ОбществаРосс Ульбрихт признан виновным и ему грозит пожизненный срок

Новости ПреступностиВ Киеве задержали торговца наркотиками

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети