Люди перестають вірити в Бога

29 июля 2015
2666 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9875.jpg

Відповідно, з цього парадоксу випливають найбільші відмінності і конфлікти між людьми з приводу релігії: люди не можуть вірити однаково і в одне і те ж.

Звичайно, упередження, основні переконання або когнітивні стереотипи людей в межах однієї цивілізації носять універсальний характер. Але частина людства не дотримується цих вірувань і навіть не визнає існування «духовного вмісту» тіла.

Мало того: деякі з людей вірять у паранормальні явища, заклинання і змови, просякнуті забобонами магії, які практично не повинні зустрічатися в 21 столітті. Чому так відбувається? Вчені все ще намагаються дати відповіді на деякі питання, хоча не визначилися з найголовнішим: що таке віра?

Віра — стан або поняття, яке не перевіряється або підтверджується. Але насправді, стан або почуття віри навіть означає різні психологічні реалії, які не підлягають консенсусу — звідси загальні розбіжності в трактуваннях віри. У широкому сенсі, термін «віра» означає думка про будь-який предмет, який ще не підтвердив своє існування або властивості. Наприклад, людина може повірити, що сонце зійде завтра знову — це об'єктивно, але ніхто на сто відсотків не може бути в цьому впевнений, хоча факт сходу можна швидко перевірити — на відміну від таких тверджень, як існування бога…

Похожие статьи:

Политические статьиСкандальне джерело

ОбществоСила моя у безсиллі прояляється

Новости УкраиныУ храмі Христа Спасителя прихожанин розкидав Дари волхвів

ОбществоЧому люди не вірять у Бога?

Новости УкраиныЯнукович стверджує, що влада всі зобов'язання виконала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети