Людство зобов'язане своїм існуванням вулканам

2 января 2016
2122 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11564.jpg

Американський геолог з університету Західного Вашингтона в Беллінгемі Майкл Медлер стверджує, що людство зобов'язане своїм існуванням вулканам.

 Завдяки їх теплі предки сучасної людини навчилися їсти варену і смажену їжу, а також обігріватися в холодну пору року. До такого висновку вчений дійшов, проаналізувавши місця проживання первісних людей у ​​Східній та Південній Африці.

Більшість з них жили в околицях вулканів або рифтових розломів. Цікаво, що до цього Майклу довелося провести чотири ночі під снігом у жерла вулкану, на якому він готував їжу і зігрівався теплом випарів. Результати досліджень розширили уявлення про те, як австралопітеки навчилися смажити і варити їжу, яка важлива для розвитку інтелектуальних здібностей.

Історики і геологи упевнені, що стародавні люди не могли підтримувати багаття довгий час. Для того, щоб навчитися готувати їжу від тепла лави, людям довелося сотні тисяч років проживати в околицях вулканів і спостерігати за його властивостями. Більш того, деякі види тварин навчилися користуватися теплом вулканів, щоб вижити. У їх числі японські макаки, ​​які гріються в гейзерах з теплою водою, щоб пережити холодну зиму.

Підтверджує здогади Медлера і той факт, що з часом у людини еволюційним шляхом пропала шерсть, яка могла зникнути лише по непотрібності. Відсутність масивного волосяного покриву дозволила людям швидше рухатися тривалий проміжок часу, що дуже важливо при полюванні на великих тварин.

Відзначу, що довести або спростувати теорію, за словами вченого, практично неможливо. Але все ж він запропонував проаналізувати ланцюжок ДНК перших людиноподібних і обчислити час, коли вони стали вживати в їжу смажені або варені продукти харчування, передає Svopi.

Похожие статьи:

ОбществоВчені виявили нові види тварин

Здоровье и медицинаНайнебезпечніші хвороби в історії людства

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

ОбществоНосити окуляри або брекети модно і весело

IT-ТехнологииВчені повстали проти створення роботів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети