Мігранти заполонили Македонію

10 сентября 2015
1308 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10284.jpg

У зв'язку з напливом мігрантів македонські чиновники розглядають можливість зведення на кордоні спеціальних загороджень

Македонія очікує, що протягом дня південний кордон з Грецією перетнуть 6 тисяч нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу та Північної Африки. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Як передає інтернет-версія македонського журналу «Републіка», табір для прийому біженців працює в республіці в штатному режимі. При цьому наголошується, що транспортування нелегалів до кордону з Сербією здійснюється на постійній основі і при хорошій організації.

Згідно з повідомленням міністерства внутрішніх справ Македонії, майже 69 тисяч нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу і Північної Африки, а також Центральної та Південної Азії в період з середини червня по початок вересня поточного року скористалися територією Македонії для подальшого потрапляння в держави Західної Європи. При цьому, за даними ЗМІ, в минулий понеділок було зафіксовано рекордно велику кількість біженців, які перетнули країну — 7 тисяч чоловік. У зв'язку з напливом мігрантів македонські чиновники розглядає можливість зведення на кордоні спеціальних загороджень.

Похожие статьи:

Новости Политики​Група кримських татар прорвала кордон, щоб допомогти Мустафі Джемілєву повернутися в Крим

ПроисшествияРоссія закриває кордон для 3 областей

Новости УкраиныНіяких пересувань військ поблизу кордону України не спостерігається, але охорона держкордону посилена - Держприкордонслужба

Новости в мире​Російські війська, що проводили навчання на українському кордоні, повернулися в місця своєї дислокації

Новости в миреЗа три дні нового року до Греції прибули більше ніж 5000 мігрантів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети