Міша і тір

12 февраля 2015
4706 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article7311.jpg

Жив – поживав і добра наживав такий собі Міша. Хвамілію не вспомню зразу, та щось зв’язане з варенням чи кампотом точно. Чи зі смородиною той кампот, чи то з порічкою, шось таке. Ой, знаєте, яке вкусне желе з порічки? Ось дивіться. Берете кіло порічки, стільки ж цукру, порічку мнете… Що це я? Треба ж про Мішу розказувать.

Так от – той Міша був артістом. Велікім – кілограмів так під 150 (що ж ви хотіли – 5 літрів пива на ніч замісто снотворного).
Умів він дуже гарно стрибати, виглядувати із-за угла, стріляти по воображаємим прєступнікам з ігрушечного пістолєта (економія, що поробиш, та й безопаснєє для артістов).
Дівчата всі його любили і хотіли, бо він – герой. Після зйомок Міша вибирав собі із толпи поклонніц саму енергійну, що побіждала в мєстной баталії за любов звізди, і вів її в номера. Дєвочка старалася, робила шо казав, але любві так і не получала! Бо Міша завжди був дуже уставший після тих стрибків із-за угла (заїбись, де вони тільки тих углів понабирали?), що у нього случався облом, впрочєм, самого Мішу не засмучувавшого.
Дєвочка неудовлєтворьонно поверталася додому, вспоминаючи, що у мачо ще й зуби були нечищені, і борода неголена, та й більйо несвіже, бляять. Короче, повний пєздєц, а не любов.
Так цей шалун Міша не настрибав собі грошей на тір, а так хотілося получить плюшевого зайчика! І його один український олігарх (чи валявся рядом з олігархом), дуже добрий дядечко, Марков його хвамілія, одвіз безплатно в тір аж у другу страну! Тіром чомусь цей Марков називав цілий аеропорт, який охороняли українські солдати, бо ж, самі понімаєте – стратегічний об’єкт все-таки.
Дали йому, Міші, пулемйота чи що там, не пам’ятаю, показали, на яку кнопочку нажимать, а Міша, не будь дураком, ще й у якогось заблудівшегося журналіста з автоматом спиздив каску, по прівичкє для предохранєнія. І давай строчити по тим солдатам, весело регочучи і вспоміная молодость з дєтскімі пістолєтамі.
Ну постріляв трохи – і що? Не попав же ні в кого по причині врождьонної косоглазості. Ну, раз в жизні дали йому настоящіх бойових патронов – то ж не вбив нікого?
Міша ніяк не второпає, про що галас? І на зйомки не приглашають знімацця, і дєвочки в очередь не вистраююцця, і патли одна одній не видирають.
У Міші очі круглими стали од удівлєнія. Повний п… ц який-то!

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаПрищі можуть з'явитись і в 30 років

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети