Махінації влади Бородянки: чи бути в селищі шкідливому виробництву?

7 февраля 2018
21526 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16871.jpg

Після новорічних свят влада Бородянка знову почала активно діяти в питанні передачі земель в оренду ПП "Індастріалбуд" для розміщення шкідливого для здоров'я виробництва по виготовленню порошкових фарб торгової марки «ЛАКОВЕР» в межах населеного пункту.
Наразі відбувається продовження "серіалу",  розпочатого 1,5 роки тому назад, коли діюча влада Бородянки без громадських слухань, без необхідних висновків та дозволів Міністерства екології, Держспоживслужби України та інших установ незаконно надала дозволи цьому підприємству на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок в оренду, а як виявилось по факту — для розміщення небезпечного підприємства хімічної промисловості посеред селища.

На мирну акцію протесту, щоб підсилити вимоги громади, вийшли й представники Руху В. Наливайченка "Справедливість". ЇЇ провели  ще влітку 2017, спільно з ініціаторами та небайдужими жителями селища.

Внаслідок супротиву громади, масового тиску активістів — небайдужих жителів Бородянки, прихильників Руху В. Наливайченка "Справедливість" — керівника формування з охорони громадського порядку і державного кордону (ОП ОГФ ОГП ДК) Олександра Марініча та активіста Романа Шнуренко, порушених кримінальних справ по даним фактам — було отримано лист №02-17-366 від Бородянської райдержадміністрації за підписом голови Анісімова А.Є. Цим листом керівник ставить до відома Київську обласну державну адміністрацію, що ПП «Індастріалбуд» скасовує своє рішення про облаштування виробничих ліній з виготовлення порошкової фарби та запевняє, що станом на кінець 2017 року жодних дій по виробництву чи будь-якій іншій господарській діяльності підприємством не ведеться.

Однак, як виявилось "обіцянка-цяцянка"! Відзвітували, що не допустять розміщення шкідливого виробництва, а з Нового року — влада взялася за старі наміри з новими силами.

Як стало відомо — завтра, на тридцяту сесію Бородянської селищної ради VІІ скликання винесено серед інших і питання № 3.1.8 про  "Про укладення з ПП «ІНДАСТРІАЛБУД» договору оренди землі по вул. Центральна 224/16 в смт. Бородянка під нерухомим майном."

Все це планується  подати місцевим депутатам на розгляд під виглядом укладення договору оренди виключно на ділянку, на якій розміщена приватна будівля, що належить власнику ПП «ІНДАСТРІАЛБУД».

Однак, хитрість полягає в тому, щоб скористатись необізнаністю громади.

Справа в тому, що згідно публічної кадастрової карти України, зазначена ділянка ( кадастровий номер: 3221055100:03:004:0020) має площу 1,99 га! і має цільове призначення — "Для ведення особистого селянського господарства".

Таким чином, знову буде спроба передачі в оренду всієї ділянки (1,99 га) ПП «ІНДАСТРІАЛБУД» попри всі заборони, в тому числі за цільовим призначенням землі.

Звертаємо увагу представників влади, депутатів, правоохоронців — не вчиняйте повторно злочинних дій, по яким вже йдуть кримінальні  розслідування. Громада не дозволить  «провернути схеми».

"Хоть тушкою, хоть опудалком, але дайте закріпитись в Бородянці!" — це мрія власників підприємства, що не втрачають надії труїти жителів.
"Перед нами стоять нові завдання — довести до логічного завершення порушені кримінальні справи проти чиновників, щоб кожен отримав Справедливу юридичну оцінку своїм діянням та дати новий поштовх для рішучих дій у вирішенні цього питання, адже місцева влада та правоохоронні органи Бородянки продовжують діяти всупереч інтересам громадян!" — так прокоментував дану ситуацію керівник Київської обласної регіональної парторганізації Костянтин Бєдовой.

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети