Майже 16 тисяч іноземних громадян не можуть покинути Ємен

16 апреля 2015
2146 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8300.jpg

«Аравійська коаліція» продовжує завдавати ударів з повітря по території Ємену. Проте в країні заручниками військової ситуації опинилися майже 16 тисяч іноземців. Як повідомляють представники Міжнародної організації з міграції ООН, 38 держав звернулося до них за допомогою в евакуації громадян.

«Щоб допомогти людям, які опинилися в такому тяжкому становищі, ми досягли домовленості з Суданом і Ефіопією про створення гуманітарного повітряного мосту, який допоможе нам евакуювати якомога більше людей», — сказав директор департаменту операцій та надзвичайних ситуацій МОМ Мухаммед Абдікер.

Перший чартерний рейс, що доставив з Сани в столицю Судану Хартум 148 осіб, був організований вже у вівторок. Серед пасажирів — громадяни 13 країн, в тому числі, Німеччини, Єгипту, Канади, США та Ефіопії. Наступний рейс запланований на 16 квітня.

У той же час, він вказав на те, що ситуація у сфері безпеки серйозно ускладнює евакуацію людей. «МОМ також відчуває гостру нестачу грошей. На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні кошти тільки на організацію ще двох чартерних рейсів», — зазначив Абдікер.

Військова операція «аравійської коаліції» почалася в спробі відновити владу президента Ємену Абд Раббо Мансур Хаді, що втік з країни після того, як вірні екс-президенту Алі Абдаллі Салеху війська увійшли в Аден.

Представник збройних сил Ємену полковник Шараф Луман повідомив 9 квітня, що в результаті атак з повітря ВС Саудівської Аравії і її союзників були вбиті, принаймні, 1000 осіб, серед них не менше 200 дітей.

Влада Саудівської Аравії має намір і надалі захищати «демократію» і «законний» уряд Абд-Раббі Мансура Аль-Хаді.

На позачерговому засіданні в Раді безпеки ООН, скликаному за ініціативою Росії, пропонують встановити «гуманітарні паузи» у зв'язку з військовою операцією, що проводиться країнами Перської затоки.

Похожие статьи:

Новости Преступности​Терористи Слов'янська намагаються покинути місто під виглядом «мирних жителів»

Новости в миреПариж захопили терористи! Президента евакуйовано!

ОбществоВ Одесі пролунали вибухи

Новости ОбществаРосія буде відкликати своїх громадян з України

Новости УкраиныЕвакуйовані через вибухи на складах жителі Ічні повертаються до своїх домівок

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети