Маколей Калкіну залишилось жити ще півроку

2 июля 2015
5165 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9460.jpg

За повідомленнями західних ЗМІ, відомий у минулому актор Маколей Калкін знаходиться на межі фізичного виснаження. Знаючі люди пророкують йому не більше шести місяців життя. Справа в тому, що протягом багатьох років 31-річний Маколей Калкін безперервно приймає наркотики. Останні три роки він не був помічений на зйомках ні однієї картини, назавжди залишивши світ кіно.

Мега — зірку 90 – х практично неможливо побачити на вулицях, а якщо він і потрапляє під приціли фотокамер папараці, журналісти приходять в жах від того, як погано виглядає Макалей. Всі відразу розуміють, що чутки про наркозалежність явно не перебільшені. Макалей Калкін ніяк не підтверджує і не спростовує стан, в якому він перебуває, але де його ще можна зустріти, так це в коридорах наркологічних клінік. Ускладнює ситуацію, за інформацією американської преси те, що Калкін сидить не на марихуані або кокаїні, а значно сильних і небезпечних препаратах, таких як героїн і оксикодон, знеболюючий препарат.

ЗМІ також зазначають суму, яку Маколей Калкін вкладає у свої сумнівні прихильності, це шість тисяч доларів кожен місяць. Нагадаємо, що рівно 10 років тому померла зведена сестра Маколея Дженіфер, через передозування наркотиків. А в цьому році, в березні, померла 24-річна подруга Елія Розелло.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети