MDK закриють через невдалий жарт про Фріске

16 июня 2015
5598 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9187.jpg

Неоднозначний паблік MDK, який розповсюджує матеріали іронічного змісту, а часом і провокаційні пости, може зіткнутися з проблемами на адміністративному і навіть кримінальному рівні.

Сьогодні на сторінці цього співтовариства з'явилася картинка з зображенням померлої напередодні від раку мозку співачки Жанни Фріске. На тлі її фотографії була змінена фраза однієї з композицій, але замість «я жодного разу не була в „Малинках“ автор цього демотиватора написав „у могилі“.

Такий цинічний „гумор“ обурив користувачів „ВКонтакте“, і тепер інтернет-спільнота збирає підписи під петицією, необхідної для порушення кримінальної чи адміністративної справи у відношенні адміністрації співтовариства.

Ініціативу опрацьовує портал change. org.

Генеральний директор найбільшого спільноти ВКонтакте MDK Роберто Панчвідзе висловив співчуття родичам Жанни Фріске, однак прибирати образливий демотиватор відмовився. Він не побачив у ньому нічого, що порушувало б закон.

Він зазначив, що фотографія буде видалена автоматично після того, як набере певну кількість скарг в соцмережі.

— Зараз сімнадцять тисяч скарг. Потрібно ще три тисячі. Я, як керівник, якщо я отримаю якісь досить об'єктивні скарги, що це зачіпає не просто якихось людей, які просто навіть і близько поруч не стояли з людиною, яка померла, то так, ми видалимо. Ми так завжди робимо.

— Хіба недостатньо того, що в інтернеті вже збирають підписи під петицією, щоб звернутися в прокуратуру?

— А з якого приводу? Є така стаття?

— З приводу того, що стаття 130-я КК РФ, ви порушуєте. Це образа.

— Яким чином? Де там образа?

— Вам зачитати цю статтю?

— Ні. Розумієте, образа, коли я вас зараз називаю матним словом, то це є образою за КК РФ. Там же навіть людину не ображали.

— Ви знайомі з цією статтею?

— Природно, я знайомий. У мене є штат юристів, який може розібрати це легко.

— Навіть Чисто по-людськи, якщо піднялася така хвиля…

— Чисто по-людськи, якщо буде ще велика кількість скарг, то нам доведеться видалити.

— Чи не надто формальний підхід – 17 тисяч недостатньо, 20 тисяч достатньо? Виходить, що ви настільки цинічні, що вам все одно, як народ реагує на це?

— Ці всі картинки, весь цей контент йде не від нас, він йде від користувачів. Якщо ми його не публікуємо, ми йдемо проти наших користувачів. Якщо наші користувачі будуть проти цієї картинки, то ця картинка піде. Все логічно.

— Але ж залишає пляму на репутації вашої компанії?

— Ви ж в курсі, що ми чотири роки працюємо суто на такому. Ви перший раз, чи що, зв'язуєтеся з нашим пабликом? Ви читали до цього скандали які-небудь розслідування на нашу приводу? Ви зараз так дивуєтеся? Як ніби ви просто телефонуйте до фонду допомоги дітям. Просто у вас зараз якась журналістська безграмотність.

— Я в курсі вашого пабліка. Та в курсі, з яким ступенем цинізму ви працюєте. Але тут, коли мова йде про людину, про яку говорить величезна кількість людей, коли вже федеральні ЗМІ звертаються до вас і кажуть: хлопці, та заберіть ви, врешті-решт, цю картинку, — ви говорите про те, що вам плювати.

— Де федеральні ЗМІ? Ви?

— Зайдіть В інтернет.

— Добре, я сьогодні зайду в інтернет, подивлюся feedback. І якщо буде достатньо негативу, який я бачу, ми видалимо.

— А якщо б це стосувалося близької і знайомої вам людини, такий же демотиватор з'явився після його смерті, ви б теж чекали двадцяти тисяч скарг?

— Це смерть, її не уникнути. Якщо я помру, то я впевнений, якщо люди будуть сміятися над цим, мені буде вже все одно.

— Але буде не все одно близьким, які живі.

— Моїм близьким буде все одно, я впевнений. Якщо вони підтримують ту ж точку зору, що і я, що це всього лише смерть, чому б і ні?

— Що б ви сказали рідним і близьким Жанни Фріске?

— Я вже сказав: я співчуваю їх втраті. До побачення.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк пожартувати над користувачем android-смартфона?

ОбществоЖанна Фріске померла від раку

Политические статьиБуш вибачився перед Францією за свій жарт

ОбществоСпільноту MDK закриють?

ОбществоДмитро Шепелєв відправився у Болгарію

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети