Мобілізації більше не буде

24 июля 2015
2646 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9799.jpg

Якщо не відбудеться значної ескалації конфлікту на Донбасі, то проводити сьому хвилю мобілізації цього року в Україні не планують. Про це повідомив начальник прес-служби Генштабу України Владислав Селезньов.

Він зазначив, що за документами на 2015 рік було заплановано три хвилі мобілізації – четверта, п'ята і шоста (остання зараз триває). Офіційно про наступний етап не повідомляють, але й не заперечують таку можливість.

"Інших завдань не надходило… Але вся ситуація залежить від того, як розвиватиметься ситуація на сході нашої країни. Можна припустити, що якщо буде вкрай серйозне загострення ситуації, то можливо. Але на сьогоднішній день говорити про те, що ми маємо якісь плани на проведення чергової хвилі мобілізації в цьому році, не варто", – зазначив Селезньов.

Шоста хвиля часткової мобілізації в Україні триватиме до 17 серпня. Вона стартувала з 19 червня і військові повідомляли, що вона буде підсумковою. Ймовірно, шоста хвиля мобілізації торкнеться 50 тис. осіб. Планується, що в шосту хвилю мобілізації до лав ЗСУ в рівних частках будуть призвані як ті, хто раніше проходив військову службу, так і ті, хто раніше не служив.

Джерело: Корреспондент.net

Похожие статьи:

ОбществоВ США оголосили мобілізацію

ОбществоМобілізація не для всіх

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ПолитикиПартію Свобода - відправляють у АТО,

ОбществоЧи законна мобілізація під час АТО і кому одягати берці?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети