Мобілізація не для всіх

28 мая 2015
3874 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8852.jpg

Відомо, що мобілізують на фронт не всіх. Є категорії громадян, які мають бронювання на період мобілізації — це народні депутати, чиновники (не всі), судді, та ті працівники підприємств та установ, які займаються чимось важливим з точки зору держави, і тому потрапляють в якісь списки, позначені грифом «для службового користування».

Практика бронювання військовозобов'язаних існує в більшості країн світу; в цьому немає нічого нового і поганого. Тут є, звичайно, велика корупційна складова, без якої в нашій країні нічого не робиться, але сьогодні не про це.

Також не візьмуть в АТО -талановитих вчених, що не потрапили в «особливий список»; програмістів, які в якості волонтерів створюють навігаційні, артилерійські програми для армії, активістів волонтерських організацій, у тому числі волонтерських конструкторських бюро, які створюють різні пристрої, апаратуру, техніку, вкрай необхідну у військах.

У країні давно пора створити незалежний від військових і комерційного оборонпрому Військово-технічний комітет, який би займався пошуком талановитих і корисних чоловіків для зміцнення оборони людей, де він оцінював би їх роботу, і чинив би діяльну допомогу. У тому числі — бронюванням на період виконання робіт. Або ж — мобілізацією таких патріотичних «ботанів» в спеціальний наукове підрозділ, де вони без відриву від служби працювали б головою і руками на благо батьківщини.

Питання серйозне. Може так статися, що незабаром нікому буде створювати навігаційні планшети, безпілотники, станції радіорозвідки, прилади дистанційного спостереження, та іншу розумну техніку, яку від держави ще три роки чекати. А одним автоматом багато не навоюєш…

Похожие статьи:

БлаготворительностьЯК ЖИВУТЬ ПРИФРОНТОВІ ШКОЛИ В АРТЕМІВСЬКУ ТА СВІТЛОДАРСЬКУ?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

ОбществоУ Росії з'явилися проблеми

ОбществоРедактор телеканалу "2+2" пішов на фронт

Новости ОбществаЯкі школи у зоні АТО

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети