Мобілізація принесла користь для українців

23 июня 2015
3216 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9301.jpg

Чим більше чоловічого населення країни пройде через бойові дії на сході, тим більше у нас в резерві буде реальних боєздатних воїнів. Те, що чоловік служив в армії ні про що не говорить крім самого факту. Для бою цього мало. В умовах, коли реально вбивають людей, ти ведеш себе не так як на полігоні або навчаннях. Це різні речі. З військовослужбовців усіх рангів, що потрапили в бойову обстановку, здатними до ведення бою виявляється чи половина. І засуджувати тут нікого не треба.

Інстинкт самозбереження один з найбільш сильних і придушити його швидше ненормально ніж нормально, якщо вважати нормою поведінку більшості людей. Тому одні люди для себе вирішують: це не моє. І добре, якщо про це говорять відкрито і йдуть в тилові служби.

Так що, з людей, які проходять через війну, грубо кажучи, половина відсіюється. А інша половина, вона вся видна по документам, хто де і скільки, хто реально перебував на лінії вогню, а хто просто був в АТО. Бути в АТО і отримувати за це гроші і бути на лінії вогню і вести бій — це не одне і те ж. Є бійці, які чули в декількох кілометрах від себе розриви і навіть не мали приводу вистрілити у бік противника. Є й ті, хто перебуваючи в АТО, весь час вештався по тилах займаючись в кращому випадку чимось корисним.

Війна — це унікальна можливість перевірити справою, хто і на що придатний, щоб мати реальні цифри боєздатних людей, а не теоретично навчених з яких половина розбіжиться при перших же розривах.

Мобілізація під час війни — це можливість перевірити себе на що ти здатний і не варто упускати таку можливість. Найважчий період війни вже позаду. Час, коли у нас не було армії, вже в минулому. Зараз у нас є армія і є бійці, здатні на рівних битися з росією. Тим бійцям, які пройшли свій перший рік війни і пішли на дембель повертатися не варто хоча б тому що зараз немає гострої потреби в старих і досвідчених бійців. Чим більше людей зможуть отримати безцінний бойовий досвід, а він дійсно безцінний для країни і для людини, тим жорсткіше і сильніше ми зможемо відповісти москві коли у них почнеться нове загострення і знову з'являться амбіції перетворити Україну на шматок Росії. Вони не заспокояться назавжди, з москалями під боком можна спати спокійно лише якщо такої країни як Росія не буде зовсім.

Похожие статьи:

ОбществоМобілізація не для всіх

ОбществоЧи законна мобілізація під час АТО і кому одягати берці?

Новости ПолитикиПартію Свобода - відправляють у АТО,

ОбществоВ США оголосили мобілізацію

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети