Московський Майдан: "враг" нє пройдьот! (ВІДЕО)

31 декабря 2014
3504 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6525.jpg

Вчора відбувся мітинг на Манежній площі в Москві. Люди вийшли підтримати братів Навальних, яких несправедливо осудили по справі «Ів Роше». Достеменно не відомо, скільки активістів зібралося на площі, але свою участь в акції у Фейсбуці підтвердило 18 тисяч.


Люди скандували «Путін х**ло», «Крим не наш» та «Слава Україні». Та такі виголоси довго не тривали. За «гарною» російською традицією ОМОНівці почали силовий розгін мітингувальників (всім відомо, що в Росії мітинги не відбуваються більше, ніж півгодини). Очевидці запевняють, що силовики хапали всіх, хто потрапляв їм на очі. В результаті затримали аж 171 людину.Щодо самого Олексія Навального, в підтримку якого вийшли люди, то він навіть не встиг дійти до площі. Свідки розповідають, що він йшов вулицею до Манежної, спілкуючись із журналістами. Та звідкись вилетіли поліцейські, розштовхали ЗМІ та забрали Навального.

Опозиціонера доставили до його квартири та не випускали. На своїй сторінці в соціальній мережі він написав: «Спочатку везли в ОВД, на півдороги надійшли нові накази. Привезли додому, з квартири не випускають. Під дверима п’ять бійців 2-го оперполку».

Акції в підтримку опозиціонера проводились і в інших містах Росії, але там вони були менш масштабними. Зараз, є інформація, що навіть після вчорашнього силового розгону, люди в Москві знову збираються на протест.

Це нагадує московський варіант Майдану. Нарешті, і в Росії з’явилися люди, які готові боротися проти диктатури та агресії свого лідера.
Будемо сподіватися, що «революція гідності» відбудеться і в росіян, і вона змінить їх на краще, як змінила українців.

Нагадаємо, що суд у Москві виніс вирок братам Навальним по справі присвоєння коштів компанії «Ів Роше». Олексій Навальний отримав 3,5 року умовно, а його брата Олега засудили до 3,5 року перебування в колонії загального режиму. Справу братів Навальних вважають політичною, адже відомий російський опозиціонер Олексій завдавав Кремлю і Путіну багато незручностей.

Похожие статьи:

ОбществоАкція вшанування жертв революції у Кракові, Польща.

Политические статьиКаркання напасті

Политические статьиТретій Майдан розпочався уже сьогодні

Новости ПолитикиОлександр Габішев пішком з Якутська до Москви "спровокував" революцію в Бурятії

Политические статьиВся правда про Одесскую ОПГ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети