Мусульмани святкують

30 мая 2015
2568 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8903.jpg

В ніч з 14 на 15 Шабана за мусульманським літочисленням (Шабан — восьмий місяць за місячним календарем), мусульмани всього світу відзначають настання свята Ніч Бераат — «ніч звільнення» або «ніч відпущення гріхів». В цьому році ця ніч припадає на ніч з 1 на 2 червня.

— В ніч Прощення і Милості, як інакше її називають, Всевишній Аллах звертається до своїх рабів — вони просять прощення гріхів, щоб я очистив їх, просять зцілення, щоб я дарував його, просять долю, щоб я дав їм чекаючи щирих молитов, щоб прийняти.

Ніч Бераат — це друга за значимістю свята ніч після Лейла уль-кадр (Ніч Кадр) — «ночі приречення». У ніч Бераат, також визначається існування, доля людей на наступний рік.

В цю ніч людей з поганими діяннями повністю відділяють (відлучають) від Раю, а людей з добрими діяннями — від Пекла.

Зазначимо, що мусульмани в цю ніч підносять молитви за померлих і в спокутування гріхів, вдень рекомендується тримати піст, відвідувати кладовище, роздавати милостиню (садака).

Духовне управління мусульман Криму і Севастополя закликає одновірців провести цю добу в молитвах, покаятися в гріхах, просити в Аллаха прощення і задоволення своїх потреб.

У мечетях Криму з нагоди Ночі Бераат після вечірнього намазу відбудуться спеціальні релігійні програми, відвідати які запрошуються всі бажаючі.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПутін не вводитиме війська в Україну: вистачить і Чорноморського флоту в Криму

ОбществоВ Україні створять мусульманский батальон

Новости УкраиныЗ тимчасово окупованного Криму вивели 23 кораблі

Общество12 липня - день рибака!

Новости Политики​«Кримінформ»: Україна будує дамбу, щоб перекрити подачу прісної води в Крим

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети